En Çok İzlenen Videolar

Popüler Videolar

Zümrüdüanka 19. Bölüm Full İzle! Zümrüdüanka Son Bölüm Kesintisiz ve Reklamsız İzle!

Dizi 14.11.2020, 11:35

FOX TV ekranlarının en sevilen ve en beğenilen dizilerinden biri olan Zümrüdüanka, son bölümü ile yürekleri ağızlara getirdi. Sevilen dizinin hem yeni hem de eski bölümlerine ulaşmak için ise binlerce kişi Google gibi arama motorlarını kullanarak dizinin bölümleri hakkında bilgi almak istiyor. Aratılan sorgular ise Zümrüdüanka 19. Bölüm izle, Zümrüdüanka son bölüm izle gibi sorgular oluyor. Bizlerde sevilen dizi hakkına detaylı bilgiye ulaşmanız için Zümrüdüanka 19. Bölüm izle, Zümrüdüanka son bölüm izle gibi sorgulardan yola çıkarak bir makale hazırladık. Haberimiz üzerinden dizinin yeni bölümleri hakkında bilgi alabilirsiniz.

FOX TV ekranlarının en sevilen ve beğenilen dizileri arasında yer alan Zümrüdüanka boş rollerinde ülkenin en sevilen isimleri olan Ceren Yılmaz, Alp Navruz ve İsmail Hacıoğlu gibi ünlülere yer veriyor. Oyuncu kadrosu ve hikayesi ile çok sevilen dizinin yeni bölümlerinde ise merak ve heyecan giderek artıyor. Sevilen dizinin konusu ise zengin bir ailenin çocuğu olan Serhat ve kendi ayakları üzerinde durmaya çalışan Zümrüt’ün aşkını konu olarak ele alıyor. Serhat ve Zümrüt’ün çevresinde bulunan kim varsa bu aşkı kabul etmek istemiyor.

Zümrüdüanka 18. Bölümde Neler Oldu?

Sevilen dizi olan Zümrüdüanka’nın son bölümü ise geçen hafta Cumartesi ekranlardan sevenleri ile buluştu. İntikam, aşk ve tuzakların şeytan üçgeni oluşturduğu dizinin son bölümünde ise seyirci şoktan şoka girdi.

Yayınlanan son bölümde ise Serhat artık Zümrüt’e kavuşamamaktan ve sürekli önlerine çıkan engellerden dolayı sıkılır ve evlenme kararı alır. Bu evlenme kararı ise deprem etkisi yaratır. Evlenme olayının duyulması çevrelerinde bulunan kişilerin hoşuna gitmez. Azimet ise Serhat’a tepki gösterir ve üzerine doğru yürür. Zümrüt ve Serhat ise ne olursa olsun evlenmeye karar vermişlerdir ve gidip evlenirler. Meliha ise başına gelenleri saklamak için elinden geleni yapmaktadır fakat yine de Serhat ve Zümrüt’ten kaçamaz.

Zümrüdüanka 19. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Mı?

FOX TV ekranlarında bu akşam saat 20.00’da ekranlara gelecek olan Zümrüdüanka dizisinin son fragmanı yayınlandı. Fragmanda ise heyecan dolu anlar seyirciyi bekliyor.

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@