En Çok İzlenen Videolar

Popüler Videolar

Zuhal Topal'la Sofrada 453. Bölüm Full İzle! Zuhal Topal'la Sofrada Yarışmacılar Kaç Puan Aldı?

Dizi 14.10.2020, 12:11

Ekranların gözde yarışması olan Zuhal Topal’la Sofrada heyecan asla azalmıyor. Her hafta beş farklı gelin ve kaynana takımını bir araya getiren bu yarışmada tabaklar birbiri ile adeta yarışıyor! Zuhal Topal’la Sofrada 453. Bölüm izle Zuhal Topal’la Sofrada son bölüm izle gibi sorguları aratarak renkli yarışmanın yeni bölümlerine ulaşmak ve izlenmek isteniyor. Alfa Haber Ajansı olarak Zuhal Topal’la Sofrada 453. Bölüm izle Zuhal Topal’la Sofrada son bölüm izle sorgularına cevap niteliğinde olacak bir haber hazırladık. Haberimize göz gezdirerek sizlerde Zuhal Topal’la Sofrada yarışması hakkında bilgi alabilirsiniz.

Zuhal Topal'la Sofrada 453. Bölüm Full İzle!

Ekranların en sevilen yarışmasında tansiyon hiçbir zaman düşmüyor. Zuhal Topal’la Sofrada yarışmasında gelin ve kaynanalar takım olarak yarışıyor. Haftanın birincisi olan gelin ise 15.000 liraya sahip oluyor. En yüksek puanı toplayan gelin haftanın birincisi oluyor ve büyük ödüle sahip oluyor. Mücadelenin ve rekabetin tatlı bir hal almış olduğu bu yarışmada ara sıra tansiyon yükseliyor.

Türkiye’nin en sevilen yüzü olan Zuhal Topal’ın sunumu ile sevenleri ile buluşan yarışmada her hafta birbirinden farklı ve eğleneli gelinler yarışıyor. Mutfaktaki hünerlerini tabaklarında gösteren gelinler hem kaynanalardan hem de Zuhal Topal’dan yüksek puan almaya çalışıyor. Kaynanalar ise gelinlerini birinci yapmaya çalışıyor.

Zuhal Topal'la Sofrada 13 Ekim Yarışmacısı Kaç Puan Aldı?

Dün yayınlanan programda haftanın ikinci günü yarışması yarıştı. İkinci gün yarışmacısı ise Aytül Poyraz olmuştu. Çok genç olmasına rağmen hazırladığı menü ile izleyenleri çok şaşırttı. Oldukça zengin bir menüye sahip olan Aytül gelin, kaynanalardan ve Zuhal Topal’dan toplam 21 puan aldı. Bir önceki gün yarışan yarışmacı olan gelin Özge Azgan ise 26 puan almıştı. Dengelerin değişip değişmeyeceği ise büyük bir merak olarak karşımıza çıkıyor.

Zuhal Topal'la Sofrada 14 Ekim Puan Durumu Belli Mi?

Zuhal Topal’la Sofrada yarışmasında bugün haftanın üçünü günü gelini yarışacak. Göstereceği performans ve menüsü ise büyük bir merakla bekleniyor. Bugün yarışacak olan yarışmacının ise henüz puan durumu belli değil. Puan durumu netleşince haberimiz üzerinden kolayca bilgi edinebilirsiniz.

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@