Yıldız Tilbe Milyonları Çileden Çıkarttı! Sağlık Bakanı Koca Bu Duruma Çok Kızabilir! Öyle Bir Şey Yaptı Ki…

Koronavirüs salgını kapsamında yaptığı açıklamalar ile gündemlerden düşmeyen ünlü şarkıcı Yıldız Tilbe’den bomba etkisi yaratacak bir hamle daha geldi. Bakın son olara yine tepki çekecek ne yaptı?

Magazin 14.10.2021 - 15:26 14.10.2021 - 15:28

Koronavirüs salgını kapsamında yaptığı açıklamalar ile gündemlerden düşmeyen ünlü şarkıcı Yıldız Tilbe’den bomba etkisi yaratacak bir hamle daha geldi. Magazin basınına o halde yakalanan Yıldız Tilbe, söyledikleriyle de ortalığı karıştırdı. Yeni açıklamaları ile herkesi yeniden şoke eden Yıldız Tilbe, bu kez Sağlık Bakanı Fahrettin Koca’yı delirtebilecek cümleler kullandı! Peki, Yıldız Tilbe ne yaptı? İşte, detaylar…

Bir süredir koronavirüs salgınına karşı alınan aşı olma önlemleri ile ilgili yaptığı açıklamalar ile gündemlerden düşmeyen ünlü şarkıcı Yıldız Tilbe, "Asla aşı vurulmayacağım. İsteyen aşı olur, istemeyen olmaz. Bu insanın tercih hakkıdır. Tüm yasaların, kanunların üstündedir. İnsanın kişilik hakları dokunulmazdır. Asla isyan etmiyorum, hakkımı savunuyorum. Korumayan bir aşıyı neden olayım? Kanıtlanmamış, üretenlerin bile sorumluluğunu almadığı, 'Bir şey olursa sorumlu değiliz' dedi bir aşıyı neden vurulayım? 4 aşı korumuyorsa 44 aşı mı vurulacak, ne oluyoruz?" açıklamaları ile hayranlarını şoke etmişti. Ardından aşı olmayanlardan istenen negatif sonuçlu PCR testi ile ilgili de açıklamalar yapan Tilbe, son açıklamaları ile ortalığı yeniden karıştırdı!

Aşı olmak istemediğine dair yaptığı açıklamaların ardından aşı olmayanlardan istenen negatif sonuçlu PCR testi ile de ilgili konuşan Yıldız Tilbe, "Konsere gidenlere PCR zulümden başka bir şey değil. Sinemada film izlemek için, seyahat için PCR testi yapmak zulümdür. Ben kendi konserime giderken PCR testi mi olacağım? Olmam ki... PCR da, aşı da olmayacağım. Çalışmam yasaklanacak mı, çalışamayacak mıyım?" şeklinde açıklamaları ile gündemlere bomba gibi düşmüştü. Bunun üzerine Kuruçeşme Açıkhava'da verdiği konserine PCR testi yaptırarak çıkmak zorunda kalan Yıldız Tilbe, hayranları tarafından bir hayli eleştirilmişti. Eleştiriler karşısında da sessizliğini koruyamayan ünlü şarkıcı, konunun bilim insanları tarafından tartışılması gerektiğini dile getirmiş ve aşı polemiğinden çekilmişti. Ancak Yıldız Tilbe’nin görüntülendiği son hali, tartışmaların daha da uzayacağını gösterdi!

Habertürk'ten Tolga Aslan'ın kaleme aldığı habere göre; ünlü şarkıcı Yıldız Tilbe, geçtiğimiz akşam Etiler’de yer alan bir AVM’de görüntülendi. Kendisi için alışveriş yaptığını söyleyen sanatçı, uzunca süre mağazaları gezdi. Alışverişi esnasında magazin muhabirleri ile karşılaşan Yıldız Tilbe, "Açıkhava konseri için kıyafet bakıyorum ama ne bulursam kombin yapmaya çalışıyorum. Hepsini birbirine denk getiriyorum" şeklinde AVM’ye gelme nedenini açıkladı. Magazin muhabirlerinin "Aşı olmadığınız için yurt dışı konserleriniz iptal oluyor. Aşı olmamakta kararlı mısınız?" sorusu karşısında daha önce tartışma yarattığı bu konuyu açmak istemeyen ünlü şarkıcı, "Ben o konulara girmek istemiyorum. Kendime elbise bakıyorum. Sizi birbirinize teslim ediyorum" şeklinde konuştu. Alışveriş esnasında maske takmaması ile dikkatleri çeken Yıldız Tilbe, "Alışveriş merkezinde dolaşırken neden maske takmıyorsunuz?" sorusuna ise, "Başka sorunuz var mı? Türkçe konuşuyorum. Başka sorunuz var mı?" şeklinde ters bir yanıt ile cevap verdi.