Hangi Burç Düğünden Nefret Eder? Hangi Burca Evlilik Denilince Midesi Bulanır?

Evlilik denilince midesi bulanan burçlar kendilerini evlilik müessesesinden özellikle uzak tutan ve evlilik işlerine hiçbir zaman bulaşmak istemeyen burçlardır. Düğünden nefret eden burçlar kendilerini asla ve asla evli olarak hayal edemezler. Bu sebeptendir ki ilişki süreçleri ne kadar güzel ve düzenli olursa olsun evlilik adımına geçtikleri andan itibaren ya da evlilik kararı alındığı andan itibaren kendilerini tehdit altında hissederek ilişkilerinden ya da karşısındaki insanın bulunduğu ortamlardan adeta koşarak kaçarlar.

Koç Burcu

Koç burcu kişilerin kendi burçları içinde birbirlerine bağlanmaları bile oldukça zor ve düşük bir ihtimaldir. Genellikle dinamik ve deli dolu bir hayat yaşayan koç burçları için evlilik sıradanlaşma ve kendine ait olan özgür bireysel alanı kaybetmek anlamına gelir. Bu ve bunun gibi sebeplerden dolayı da evlenmek istemezler. İlişkilerinde güzel ve iyi anlaşılabilir biri olmalarına rağmen koç burcuna mensup kişiler işlerin durumu evlilik raddesine gelince kendilerini geri çekerler ve evlenme kararı asla almazlar. Düğünden nefret eden burçlar kategorisinde ilk sıralarda yer alan bu burç evlenmeyi asla ve asla düşünmez ve evlenmek için çok zor ikna edilir.

Kova Burcu

Kova burcu insanlar genellikle oldukça meraklı ve dışa dönük insanlar olurlar. İletişim kurmaktan, insanlar ile yakınlaşmaktan ve flört etmekten oldukça hoşlanan bu burca mensup kişiler işlerin ciddiliği evliliğe kadar gelince kendilerini geri çekerler ve adete kafalarını kuma gömerler. Sürekli olarak beyinlerinin mantık tarafı aşk tarafına ağır geldiği için evlilik müessesinde aşktan çok mantığa güvenirler. Genellikle evlilik işlemlerini de mantıksız buldukları için evlenmekten kaçarlar.

İkizler Burcu

İkizler burcu son derece sosyal ve dışa dönük bir burçtur. Sürekli olarak insanlar ile iletişim halinde olmayı isteyen bu burçlar ilişki hayatlarında da aktif ve sevecen tiplerdir. Fakat işler ciddiye binin konuların içine evlilik konusu dahil olmaya başlayınca birden üzerlerinde olması gerekenden çok daha fazla baskı hissederler. İkizler burcu kişiler ilişkilerinde işler kötü gittiğinde uzaklaşmak isterler fakat evli oldukları takdirde bu durumun çok zor olduklarını bildikleri için evlenmek istemezler. Düğünden nefret eden burçlar kategorisinde üst sıralarda kendilerine yer bulan ikizler burcu evlenmek için ancak ve ancak çok sağlam temeller üzerine bir ilişki inşa etmeli ve bu ilişkiyi evliliğe çevirmelidir.

- Alfa Haber Ajansı, Yaşam bölümünde yayınlandı
https://www.alfahaberajansi.com/haber/9057642/hangi-burc-dugunden-nefret-eder-hangi-burca-evlilik-denilince-midesi-bulanir