Hangi Burç Yılan Gibidir? Hangi Burç Çıngıraklı Yılana Şapka Çıkartır?

Çıngıraklı yılana şapka çıkartacak burç son derece sinsi ve içten pazarlıklı burçlardır. Yılan gibi burçlar, dışarıdan bakıldığı zaman sakin ve melek yüzlü görünmelerine rağmen içlerinde adeta bir kazan fokur fokur kaynamaktadır. Bu kişiler genellikle ile intikamcı ve yapılan kötülükleri asla unutmayan kişilerdir. Aynı zamanda da insanın yüzüne gülerken arkasından da iş çevirebilecek yapıda insanlardır. Bu burçların genel özelliği genellikle takıntılı olmaları ve yapılan hiçbir şeyi unutmamalarıdır. Ayrıca bu burçlara mensup kişiler son derece kıskanç ve haset olabilirler. Yakın çevreleri de dahil olmak üzere herkesin en ufak başarısını kıskanarak daha iyisini kendileri yapmak için ya da o başarıyı kötü göstermek için ellerinden geleni yaparlar.

Balık Burcu

Balık burcu insanları hayalperest ve duygularını yüksek seslerde yaşayan insanlardır. Aslında oldukça fedakar ve olumlu yapıda olan balık burcu kişiler bazı durumlarda tam tersine dönerek bir insanını kötülüğü için her şeyi yapabilirler. Yılan gibi burçlar listesinde en ön sıralarda yer alan balık burcu kişileri, duygularını en üst seviyede yaşadıkları için hayal ettikleri ya da olmasını çok istedikleri bir durumun tersine tepmesi sonucu büyük hayal kırıklıklarına uğrayabilirler. Hayal kırıklığını yaşadıktan sonra yerine intikam alma ve ödeşme duygusu geçer. Bu duyguların etkisinde olan balık burcu kişileri son derece acımasız ve sinsi olabilirler. Bu duyguların etkisinde iken sağlıklı düşünemeyen balık burcu kişileri hayallerinin yıkılmasına sebep olan kişilerden ya da durumlardan mutlaka zarar vererek intikam alırlar. Ayrıca seri katillerin de çoğu balık burcudur.

Koç Burcu

Koç burcu olan insanlar son derece sorumluluk sahibi ve son derece gururlu insanlardır. Yakın çevresindeki ya da ailesindeki herkesi ayırt etmeksizin kendilerine hayran bırakmak gibi bir istekleri vardır. Bu isteklerini yerine getirmek için de her türlü yolu mübah görürler. Karşılarındaki insanlara her şey yolundaymış gibi gösterirken arkasından kuyusunu kazar yapıda olan bu kişiler stratejik düşünme yeteneklerine sahiptir. Bipolar ve şizofreni gibi psikolojik bozukluklarına sahip insanların çoğu koç burcudur.

Akrep Burcu

Akrep burcu kişiler çıkarları için her türlü yolu deneyebilirler. İlk etapta kendilerine çıkar sağlayacak kişi ile yakın dost gibi görünüp arkasından iş çevirirler. Ve yaptıkları konusunda asla vicdan azabı duymazlar. Yılan gibi burçlar kategorisinde kendine en üst sırada yer bulan akrep burcu kişileri, çıkarları doğrultusunda her şeyi gözlerini kırpmadan yapabilirler.

- Alfa Haber Ajansı, Yaşam bölümünde yayınlandı
https://www.alfahaberajansi.com/haber/9053866/hangi-burc-yilan-gibidir-hangi-burc-cingirakli-yilana-sapka-cikartir