Hangi Burç Aynı Anda 10 Kişiyi İdare Edebilir? Hangi Burç Daldan Dala Konuyor?

Flört bir ilişkinin en heyecanlı kısmı olmayı herkes için başarıyor. Ancak, ilişkinin ilerlemesi için o flört kısmının atlanması ve bir adım daha ileri gidilmesi olmazsa olmaz oluyor. O burçlar tam da bu noktada devreye giriyor ve bazı burcun insanları istese de flört kısmını atlayamıyor. Hal böyle olunca da o burcun insanları hep flört aşamasında kalıyor ve 10 kişi ile bile aynı anda konuşabiliyor! Peki, hangi burç aynı anda 10 kişiyi idare edebilir? Hangi burç daldan dala konuyor? İşte, detaylar…

Biri flörtçülük mü dedi? Elbette ortama geçmişte kırdığı kalp kırıklıkları peşini bırakmayan İkizler burcu giriyor! Flörte bayılan ve adeta bundan beslenen İkizler burcu kişileri, mıç mıç olmayan her türlü romantizmi yaşamaya hevesli oluyor. Muhtemelen 10 kişi ile aynı anda konuşan ve bunu kimselere çaktırmayan İkizler burcu kişilerinin yalancılık konusunda da bir hayli iddialı olması, onları birden usta çapkın statüsüne yükseltiyor. Öte yandan listenin iki numarasında yer alan o burcun sadece erkekleri, daldan dala konmayı seviyor!

Uzun ilişkileri seven Yay kadınları bir yana dursun, daldan dala konmayı seven Yay erkekleri, çapkınların piri olmuş bulunuyor! Sadakat kavramına hiçbir anlam yüklemeyen Yay burcu erkekleri, gördüğü her güzeli seçmek istiyor. Çok eşliliği sorun etmediği için aynı anda 10 kişiyi idare edebilecek olan Yay burcu erkeklerini İkizler burcu kişilerden ayıran en önemli özellik ise, yalan söylemekten hoşlanmamaları oluyor. Yani her ne kadar çapkın olsa da her an yakalanabilecek olan Yay burcu erkekleri, açıkçası bu işte çok da ustalık sergileyemiyor. Öte yandan listenin zirvesinde yer alan o burcu görenler şaşkınlığını asla gizleyemiyor!

Tutku ve aşk için yaratılmış olan Akrep burcu kişileri, elbette her cazibeli karşı cinsin peşinden gitmek istiyor. Ancak güven veren karakterleri nedeniyle partnerine ciddi bir sadık imajı çizen Akrep burcu kişilerinin sadakatsizlik yaptığını iddia etmek bile kulağa ilginç geliyor. Gerçi iddia etmek bir yana dursun, bunu kanıtlamak neredeyse imkansız görünüyor. Çünkü kendi içlerinde gerçek bir kapalı kutu olan Akrep burcu kişileri, aldatma işinde tam bir profesyonel gibi davranıyor. Dolayısıyla da Akrep burcu kişileri 10 kişiyi dahi idare etse muhtemelen diğer 9 kişinin hiçbir şeyden haberi olmuyor!

- Alfa Haber Ajansı, Yaşam bölümünde yayınlandı
https://www.alfahaberajansi.com/haber/9051734/hangi-burc-ayni-anda-10-kisiyi-idare-edebilir-hangi-burc-daldan-dala-konuyor