Hangi Burç Şanslı Dünyaya Gelir? Hangi Burç Diğer Burçlara Göre Daha Şanslıdır?

Şans insan hayatında en az zeka ve yetenek kadar önemli olan bir detay olarak yer alıyor. Özellikle şanslı olan insanlar, pek çok şeye rağmen hem iş hem de aşk yaşamlarında diğer insanlardan daha çok mutlu olmayı başarabiliyor. Her şeyin yolunda giden hayatları ile adeta hayatlarına gıpta ile bakılan o kişiler ise, genellikle Zodyak kuşağının o üç burcuna sahip olarak dünyaya geliyor. Peki, hangi burç şanslı dünyaya gelir? Hangi burç diğer burçlara göre daha şanslıdır? İşte, detaylar…

Doğuştan şanslı olan Boğalar, özellikle kariyer alanlarında inanılmaz derecede şanslı oluyor. Şansları ile hemencecik iş bulabilen ve buldukları işte de hızla yükselen Boğa burcu kişileri, iş dünyasının parmak ile gösterilen başarılı insanları arasına da kısa süre içerisinde girmeyi biliyor. Aileleri konusunda da bir hayli şanslı olan Boğa burcu kişileri, genellikle anlayışlı ebeveynlerin çocukları oluyor. Öte yandan listenin iki numarası, şanslı fiziği ile ortamların en çok dikkat çeken ismi oluyor!

Şans konusuna inanıp inanmamak arasında gidip gelen Aslan burcu kişiler, her şeyi kendilerinin yaptıklarına inanmak istedikleri için şanslı olduklarını genellik reddediyor. Ancak bu onların doğuştan olarak şanslı olduğunu değiştirmemek ile birlikte sadece egolarını çiğnemek istemediklerini gösteriyor. Zodyak kuşağının en parıltılı insanları olan ve şanslarını adeta üzerlerinde taşıyan Aslan burcu kişileri, iş yaşamından aşk yaşamına kadar inanılmaz derecede şanslı insanlar olarak yaşamını devam ediyor. Aksi karakterlerine karşın her zaman şansları sayesinde işlerini yoluna koyan Aslanlar, genellikle en başarılı ve mutlu insanlar olarak yaşamını sürdürüyor. Öte yandan listenin zirvesinde yer alan o burcun insanları adeta ballı olarak dünyaya geliyor!

Şansları gün gibi aşikar olan Teraziler, her zaman yolunda giden hayatları ile çevreleri tarafından hemencecik fark edilen nadir burçlardan biri olarak biliniyor. Fazlaca olan şansları nedeniyle etraflarından genellikle tepki alan Terazi burcu kişileri, işlerini yoluna koymak için neredeyse hiç çaba harcamıyor. Hiç tahmin etmedikleri işlerde hiç tahmin etmedikleri sürprizler ile karşılaşan Terazi burcu kişileri hem aşk hem de iş hayatında bu şansı taşıyan nadir insanlar olarak dünyaya geliyor. Adeta ballı olmaları ile düşman çatlatan Terazi burcu kişileri, çevreleri tarafından resmen parmak ile gösteriliyor!

- Alfa Haber Ajansı, Yaşam bölümünde yayınlandı
https://www.alfahaberajansi.com/haber/9045675/hangi-burc-sansli-dunyaya-gelir-hangi-burc-diger-burclara-gore-daha-sanslidir