Yasak Elma Kumru Kimdir? Biran Damla Yılmaz Kaç Yaşındadır, Nerelidir? Biran Damla Yılmaz Nasıl Ünlü Olmuştur?

Yasak Elma dizisinin yeni sezonuna dahil olan karakterlerinden biri olan Kumru, Çağatay ile yaşadığı yasak aşk sonrası tüm seyircinin dikkatini üzerine çekmeyi başardı. İşte merak edilen detaylar...

Magazin 06.10.2021 - 14:43 06.10.2021 - 14:50

Yasak Elma dizisinin yeni sezonuna dahil olan karakterlerinden biri olan Kumru, Çağatay ile yaşadığı yasak aşk sonrası tüm seyircinin dikkatini üzerine çekmeyi başardı. Yeni sezonda hikayeyi daha da heyecanlı hale getiren Kumru, şimdilerde Çağatay’ın karısı Yıldız’a yakalanması ile de tüm gözleri üzerine çevirdi. Öte yandan Yasak Elma dizisinin güzel Kumru’su ekranların sevilen bir kadın oyuncusuna emanet edildi! Peki, Yasak Elma Kumru kimdir? Biran Damla Yılmaz kaç yaşındadır, nerelidir? Biran Damla Yılmaz nasıl ünlü olmuştur? İşte, detaylar…

Med Yapım imzası ile 19 Mart 2018 tarihinden bu yana FOX TV ekranlarındaki yerini almaya devam eden Yasak Elma dizisi, bu sezon Ece Erdek Koçoğlu'nun yönetmenliğinde ve Melis Civelek ile Zeynep Gür'ün senaristliğinde ekranlara gelmeye başladı. Bu sezon FOX TV ekranlarındaki 5.sezonuna başlayan Yasak Elma, sevilen entrikalı hikayesini de seyircisi ile buluşturmaya kaldığı yerden devam etti. Yeni sezonunda kadrosuna ilgi çekici karakterler ekleyen Yasak Elma dizisi, Kumru karakterleri ile tüm dikkatleri üzerine çekti. Yıldız’ın kocası Çağatay’ın yasak aşkı olan Kumru, ekranların güzel bir ismine emanet edildi!

biran damla yılmaz (1)

Şimdilerde FOX TV ekranlarının fenomen dizisi olan Yasak Elma, Kumru’su ünlü oyuncu Biran Damla Yılmaz’a emanet edildi. Ekranların güzel ismi Biran Damla Yılmaz, 28 Haziran 1997 tarihinde İstanbul’da dünyaya geldi. Eğitimini bu alanda almaya hala devam eden Biran Damla Yılmaz, ilk oyunculuk deneyimini 2013 yılında herkesin büyük bir ilgiyle takip ettiği Muhteşem Yüzyıl dizisi ile yaşadı. Devam eden yıllarda Yasak dizisinin Esma’sı, Beyaz Yalan dizisinin ise Nesrin’i olarak ekranlara gelen Biran Damla Yılmaz, asıl çıkışını ise, dönemin fenomen yapımı olan o dizi ile yaptı!

Oyunculuk kariyerini 2015-2018 sezonu boyunca ATV ekranlarından yayınlanan Kırgın Çiçekler isimli dizinin Eylül karakteri ile devam eden Biran Damla Yılmaz, bu dizi ile iyi bir çıkış yakaladı. Devam eden yıllarda Canevim isimli dizinin Ceylan karakterine hayat veren Biran Damla Yılmaz, geçtiğimiz sezon Baraj isimli dizinin Nehir karakteri ile de bir hayli beğenildi. Sinemada ise, Çılgın Dersane 4: Ada ve Mucize 2: Aşk isimli filmlerde rol alan Biran Damla Yılmaz, bu sezon Yasak Elma dizisi ile el sıkıştı.