Yasak Elma Canan Kimdir? Yasemin Erbil Kaç Yaşındadır, Nerelidir? Yasemin Erbil Nasıl Ünlü Olmuştur?

Ünlü isimler ile yeni sezonunda el sıkışan Yasak Elma dizisi, yeni karakteri olan Canan’ı ise herkesin yakından tanıdığı bir isim. İşte ünlü oyuncu ile ilgili merak edilenler...

Magazin 06.10.2021 - 14:39 06.10.2021 - 14:42

Yasak Elma dizisinin yeni sezonu, şimdiden tüm televizyon izleyicisinin dikkatini çekmeye başladı. Entrikalı dolu hikayesine kaldığı yerden devam etmeye başlayan Yasak Elma, kadrosuna pek çok ismi daha ekledi. Ünlü isimler ile yeni sezonunda el sıkışan Yasak Elma dizisi, yeni karakteri olan Canan’ı ise, herkesin yakından tanıdığı bir isme emanet etti. Peki, Yasak Elma Canan kimdir? Yasemin Erbil kaç yaşındadır, nerelidir? Yasemin Erbil nasıl ünlü olmuştur? İşte, detaylar…

Yeni sezonunda entrikalı hikayesi ile yeniden seyirci karşısına çıkmaya devam eden Yasak Elma dizisi, Doğan, Kumru ve Canan gibi karakterlerini hikayesine dahil etti. Doğan için, Murat Aygen ile anlaşan Yasak Elma dizisi, Kumru için Biran Damla Yılmaz’la, Canan için ise, Yasmin Erbil ile anlaştı. Dizide Kumru’nun en yakın arkadaşı olan Canan, entrikaya hızlı uyum sağlaması ile Yasak Elma dizisinin seyircisinden tam not aldı. Öte yandan ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil ile oyuncu, sunucu, senarist ve eski manken olan Nergis Kumbasar’ın evliliğinden dünyaya gelen Yasmin Erbil, 2 Aralık 1995 tarihinde doğdu. İstanbul’da dünyaya gelen Yasmin Erbil, adeta kameraların gözü önünde büyüdü!

Sezin Erbil’in kardeşi olan Yasmin Erbil, ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil’in ikinci evliliğinden dünyaya geldi. Mehmet Ali Erbil’in küçük kızı olan Yasmin Erbil, babasının yaşadığı magazin polemiklerinde babasının tarafını katı bir şekilde tutması ile de magazin gündemlerinde her dönem yer etti. Annesi ile babası 1996 yılında boşandıktan sonra anne Nergis Kumbasar ile büyüyen Yasmin Erbil, babası ile de her dönem görüştü. Şimdilerde oyunculuk kariyerine Yasak Elma dizisi ile adım atan Yasmin Erbil, eğitimini de önemli kurumlardan aldı!

yasemin erbil (2)

Lise eğitimini Saint Benoit Fransız Kız Lisesi’nden alan Yasmin Erbil, Nişantaşı Üniversitesi’ni kazandı. Şimdilerde hem eğitimini hem de oyunculuk kariyerini bir arada götürmeye başlayan Yasmin Erbil, Yasak Elma dizisinin Canan karakteri ile ilk kez oyunculuk performansını sergilemeye başladı. Öte yandan Sezin Erbil’in yanı sıra kendisinden 11 yaş küçük Ali Sadi adında bir erkek kardeşine sahip olan Yasmin Erbil, kardeşleri ile kurduğu yakın bağlar ile de bir dönem çok konuşulmuştu.