Yargı Dizisi Hangi Gün Ekranlarda Oluyor, Saat Kaçta Başlıyor? Yargı Dizisi Hangi Kanalda? Yargı Tekrarı Ne Zaman?

Yargı dizisi, çok konuşulan bölümleri ile seyircisinin karşısına çıkmaya başladı. Sırlar ile dolu konusu ile birlikte Yargı dizisine ait yayın saatleri ve detaylar haberimizde...

Dizi Haberleri 11.10.2021 - 17:38 11.10.2021 - 17:40

Yeni sezonun en iddialı yapımlarından birisi olan Yargı dizisi, çok konuşulan bölümleri ile seyircisinin karşısına çıkmaya başladı. Sırlar ile dolu konusunun yanı sıra ekranların sevilen ve usta isimlerini bir araya getiren Yargı, aldığı reytingler ile de zirveye oynamayı başardı. Seyircisinin karşısına her hafta yeni bölümünü çıkaran Yargı dizisi, yayıncı kuruluş olarak ise, o kanalı seçti! Peki, Yargı dizisi hangi gün ekranlarda oluyor, saat kaçta başlıyor? Yargı dizisi hangi kanalda? Yargı tekrarı ne zaman? İşte, detaylar…

Ay Yapım imzası ile 19 Eylül 2021 tarihinden bu yana seyircisinin karşısına çıkmaya başlayan Yargı dizisi, orijinal hikayesi ve usta oyuncu kadrosu ile tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Sırlar dolu bir olayı konu alan Yargı dizisinin yönetmenliğini Ali Bilgin üstlenirken, üzerinde yıllarca çalışıldığı konuşulan senaryosunu Sema Ergenekon kaleme aldı. Başrollerini Pınar Deniz ile Kaan Urgancıoğlu’na emanet eden Yargı dizisi, yeni sezonun en çok izlenen yapımları arasına girmeyi başarırken, dizi seyircisinin dikkatini bu sezon en çok çeken yapımlardan biri oldu. Öte yandan Yargı dizisi, her pazar saat 20.00’da seyircisinin karşısına o kanal aracılığıyla çıkmaya başladı!

Pınar Deniz (Ceylin Erguvan) ve Kaan Urgancıoğlu (Ilgaz Kaya)’nun yanı sıra Hüseyin Avni Danyal (Metin Kaya), Uğur Polat (Yekta Tilmen), Uğur Aslan (Eren Duman), Ece Yüksel (İnci Erguvan), Mehmet Yılmaz Ak (Pars Seçkin), Zeyno Eracar (Gül Erguvan), Ali Seçkiner Alıcı (Zafer Erguvan), Pınar Çağlar Gençtürk (Aylin Erguvan Yılmaz), Arda Anarat      (Çınar Kaya), Onur Durmaz (Engin Tilmen), Başak Gümülcinelioğlu (Neva Seçkin), Onur Özaydın (Osman), Zeynep Atılgan (Parla), Özlem Çakar, Nilgün Türksever, Beren Nur Karadiş gibi iddialı isimler ve karakterler ile seyircisinin karşısına çıkmaya başlayan Yargı dizisi, yeni sezonun en iddialı konusu ile ekranlara gelmeye başladı. Öte yandan hikayesi için Kanal D ekranlarını seçen Yargı dizisi, tekrar bölümlerini de seyircisi ile sık sık buluşturmaya başladı!

Bir cinayet vakasıyla yolları kesişen Ilgaz ve Ceylin’in katili bulma yolunda aileleri ve adalet kavramı ile sıkışıp kalmasını konu alan Yargı dizisi, İnci’nin katilini aramaya başladı. Her bölüm farklı bir ismi cinayet davası ile ilişkilendirmeyi başaran olay örgüsüne sahip olan Yargı dizisi tekrar bölümlerini pazartesileri 23.30’da seyircisi ile buluşturmaya başladı.