Yalancılar ve Mumları Dizisi Hangi Gün Ekranlarda Oluyor, Saat Kaçta Başlıyor? Hangi Kanalda?

Gizemli konusu ve sevilen ünlü isimlerden oluşan oyuncu kadrosu ile televizyon seyircisinin bir hayli dikkatini çeken Yalancılar ve Mumları dizisinin yayın saati ile ilgili detaylar haberimizde...

Dizi Haberleri 13.10.2021 - 15:37 13.10.2021 - 15:39

Gizemli konusu ve sevilen ünlü isimlerden oluşan oyuncu kadrosu ile televizyon seyircisinin bir hayli dikkatini çeken Yalancılar ve Mumları dizisi, yeni sezonun en iddialı yapımları arasına girdi. Entrikalarla dolu olay örgüsü ile bir hayli sevilen Yalancılar ve Mumları dizisi, yeni bölümlerinin yanı sıra, kaçıran seyircisi için tekrar bölümlerini de yayınlamaya başladı. Peki, Yalancılar ve Mumları dizisi hangi gün ekranlarda oluyor, saat kaçta başlıyor? Yalancılar ve Mumları dizisi hangi kanalda? Yalancılar ve Mumları tekrarı ne zaman? İşte, detaylar…

Med Yapım imzası ile ilk bölümünü 3 Ekim 2021 tarihinde yayımlayan Yalancılar ve Mumları dizisi, yeni sezona iddialı bir giriş yaptı. Yönetmenliğini Koray Kerimoğlu'na, senaryosunu ise Nermin Yıldırım’a emanet edilen Yalancılar ve Mumları dizisi, dünyaca ünlü bir dizi olan İngiliz yapımı Mistresses’den uyarlanarak seyircisi ile buluşmaya başladı. Hikayesinin henüz çok başında olan Yalancılar ve Mumları dizisi, geçtiğimiz haftadan itibaren her pazar saat 20.00’da seyircisinin karşısına çıkar hale geldi. Öte yandan Yalancılar ve Mumları dizisi yayın kuruluş olarak o kanalı seçti!

Ceyda, Elif, Meliha ve Şebnem adlı dört arkadaşın aşk hayatları, ilişkileri, sırları, yalanları gibi pek çok detayı konu alan Yalancılar ve Mumları dizisi, gizemli konusu ile seyircisinin dikkatini çekmeyi başardı. uzun yıllardır arkadaş olan dört kadının hayatındaki gizemli olayları işleyen Yalancılar ve Mumları dizisi, Elif’in kocası Engin’in ölümünün ardından değişen hayatını konu almaya başladı. Özellikle bakıcısı Şerife ve kızının okul arkadaşı Pelin’in babası Yakup ile hayatı kesiştikten sonra bambaşka bir hayata sürüklenen Elif’i konu alan Yalancılar ve Mumları dizisi, yayıncı kuruluş için ise FOX TV’yi seçti. Öte yandan Yalancılar ve Mumları dizisinin tekrar bölümleri de seyircisi ile buluşmaya başladı!

Oyuncu kadrosunu Elçin Sangu (Ceyda), Ceren Moray (Elif), Şafak Pekdemir (Meliha), Burcu Gölgedar (Şebnem), Feyyaz Duman (Yakup), İsmail Demirci (Engin), İlker Kızmaz (Hasan), Melike Güner (Şerife), Oğulcan Kayacan (Nadir), Hira Su Yıldız (Sumru) gibi birbirinden ünlü isimleri bir araya getiren Yalancılar ve Mumları dizisi, televizyon izleyicisini bir hayli etkiledi. Yeni bölümlerini kaçıranlar için tekrar bölümleri ile de seyircisinin karşısına çıkan Yalancılar ve Mumları dizisi, sık sık seyircisi ile buluşmaya başladı. Her hafta farklı günlerde tekrar bölümlerini yayınlayan Yalancılar ve Mumları dizisi, bu hafta çarşamba günü saat 23.45’te ve cumartesi günü saat 00.15’de tekrarlarını yayınlama kararı aldı.