Yalancı Dizisi Okan Kimdir? Şahin Irmak Kaç Yaşındadır, Nerelidir? Şahin Irmak Ne Kadar Kazanıyor, Nasıl Ünlü Olmuştur?

. Gizemli kadrosunun yanı sıra usta bir oyuncu kadrosu ile de seyircisinin karşısına çıkmaya başlayan Yalancı dizisinin başrollerinden olan Şahin Irmak ile ilgili detaylı bilgiler haberimizde...

Magazin 18.10.2021 - 21:11 18.10.2021 - 21:11

Show TV ekranlarının yeni dizilerinden biri olan Yalancı, seyircisinin tüm ilgisini üzerine çekmeyi başardı. Gizemli kadrosunun yanı sıra usta bir oyuncu kadrosu ile de seyircisinin karşısına çıkmaya başlayan Yalancı dizisinin başrollerini; Burçin Terzioğlu, Salih Bademci, Hazal Türesan, Cemal Toktaş ve Şahin Irmak üstlendi. Bu isimlerden biri ise, Yalancı dizisinin sevilen karakteri Okan’a hayat vermeye başladı. Peki, Yalancı dizisi Okan kimdir? Şahin Irmak kaç yaşındadır, nerelidir? Şahin Irmak ne kadar kazanıyor, nasıl ünlü olmuştur? İşte, detaylar…

Deniz ve Mehmet Emir’in bir gece dışarı çıktıktan sonra değişen hayatlarını konu alan Yalancı dizisi, yeni sezona damgasını şimdiden vurdu. Gizemli konusunun yanı sıra ilginç karakterleri ile seyircisinin dikkatini çeken Yalancı dizisinin en çok konuşulan karakterlerinden biri ise, Okan oldu. Dizide Deniz’in eniştesi, Yasemin’in ise eşi olarak bulunan Okan karakteri ekranlarının tanınan yüzlerinden biri olan Şahin Irmak’a emanet edildi. 29 Eylül 1981 tarihinde İzmir’de dünyaya gelen Şahin Irmak, 2021 yılı itibariyle 40 yaşına girdi. Herkesin Çok Güzel Hareketler Bunlar isimli yapım ile tanıdığı Şahin Irmak’ın öncesinde pek çok yapımda rol aldığı ise, yenice ortaya çıktı!

Ekranlara ilk kez 2004 yılında gelmeye başlayan Şahin Irmak, çok Güzel Hareketler Bunlar adlı yapımdan önce pek çok dizide rol aldı. İlk oyunculuk deneyimini Kurtlar Vadisi isimli dizi ile yaşayan Şahin Irmak, aynı yıl bir televizyon filmi olan Yolpalas Cinayeti isimli yapımda da rol aldı. İkinci televizyon filminde de bu yapımın hemen ardından rol alan Şahin Irmak, Memleket Hikayeleri: Aşan Bilir Karlı Dağın Ardını isimli televizyon filminde Osman karakterini canlandırdı. 2006 yılında Aliye isimli dizinin İlknur karakteri ile iyi bir çıkış yakalayan Şahin Irmak, 2008 senesinden 2011 senesine kadar Çok Güzel Hareketler Bunlar isimli yapımda rol aldı. Bu yapım ile bir hayli ünlenen Şahin Irmak, devam eden yıllarda; Aşağı Yukarı Yemişlililer, Kim O, Evlendirme Dairesi, Jet Sosyete, Çok Güzel Hareketler 2 gibi yapımlarda da oynadı. Öte yandan Şahin Irmak’ın sinema kariyeri de Çok Güzel Hareketler Bunlar isimli yapımdan çok önce başladı.

şahin ırmak (2)

Beyazperde ile de 2004 yılında buluşmaya başlayan Şahin Irmak, ilk rolünü Gönül Yarası isimli filmde aldı. Ardından Beynelmilel filminin Şahin karakterine hayat veren Şahin Irmak, bu filmin ardından Kutsal Damacana ve Neşeli Hayat gibi ünlü yapımlarda rol aldı. 2010 senesinde Çok Filim Hareketler Bunlar isimli film ile beyazperdeye gelen Şahin Irmak, 2011 senesinde Kutsal Damacana: Dracoola isimli filmin Drakula karakterini canlandırdı. Devam eden yıllarda Entelköy Efeköy'e Karşı, Git Başımdan   , Yok Artık 2, Dede Korkut Hikayeleri: Deli Dumrul gibi iddialı sinema filmlerinde rol alan Şahin Irmak, beyazperdeye en son 2018 senesinde Düğüm Salonu isimli film ile geldi. Öte yandan bu sezon Yalancı dizisi ile anlaşan Şahin Irmak’ın yapım ekibi ile ne kadara anlaştığı henüz öğrenilemedi.