Yalancı Dizisi Nerede Çekiliyor, Hangi İlde Set Ekibi Toplanıyor? Yalancı Dizisi Hangi İlçede Çekiliyor?

Yalancı dizisi, gizemli olay örgüsünün yanı sıra seyircisine sunduğu enfes çekim manzaraları ile de seyircisinin dikkatini çekmeye başladı. İşte set ekibi ile ilgili detaylar...

Dizi Haberleri 11.10.2021 - 15:02 11.10.2021 - 15:05

Yeni sezonun en çok konuşulan dizileri arasına girmeye başaran Yalancı dizisi, gizemli olay örgüsünün yanı sıra seyircisine sunduğu enfes çekim manzaraları ile de seyircisinin dikkatini çekmeye başladı. Saklıkent’te geçen bir hikayeyi konu alan Yalancı dizisinin seyircisi ise, şimdilerde Saklıkent’in nerede olduğunu merak etmeye başladı. Peki, Yalancı dizisi nerede çekiliyor, hangi ilde set ekibi toplanıyor? Yalancı dizisi hangi ilçede çekiliyor? İşte, detaylar…

Süreç Film imzalı olarak 17 Eylül 2021 tarihinden bu yana Show TV ekranlarındaki yerini almaya başlayan Yalancı dizisi, ilginç konusu ile tüm gözleri üzerine çevirmeyi başardı. Oğlunun öğretmeni Deniz’den etkilendiği için ona bir kahve içme teklifinde bulunan ünlü cerrah Mehmet Emir’in ilk buluşmanın ardından tecavüz etti iddiası ile karşılaşmasını konu alan Yalancı dizisi, şimdiden çok konuşulmaya başlandı. Kahve teklifini yemeğe döndüren Mehmet Emir ve Deniz gecenin sonuna çevresindekilere ve polise farklı anlatınca yalan söyleyen kişinin kim olduğunu aramaya başlayan Yalancı dizisi, bir İngiliz yapımı olan Liar dizisinden uyarlandı. Gizem dolusu konusunun yanı sıra usta oyuncu kadrosu ile de bir hayli dikkat çeken Yalancı dizisi, çekim mekanı ve kullanılan efektleri ile seyircisini tam manasıyla büyülemeyi başardı!

Yayınlanan üçüncü bölümü ile reytinglerin ikinci sırasına oturan Yalancı dizisi, iddiasını konuşturmaya başladı. Yeni sezonun şu an için en çok konuşulan dizilerinden biri olan Yalancı dizisinin başrollerini Burçin Terzioğlu (Deniz Sungur), Salih Bademci (Mehmet Emir Gürsoy), Hazal Türesan (Yasemin Aytekin), Cemal Toktaş (Murat Özdal) ve Şahin Irmak (Okay Aytekin) üstlenirken; dizinin oyuncu kadrosunda ise Murat Kılıç (Erdal Numanoğlu), Efsane Odağ (Görkem Bilgen), Fatih Berk Şahin (Doruk Gürsoy), İmer Özgün (Canan Ocakçı), Gizem Soysaldı (Tuğba), Ozan Ayhan (Oğuz), Serkan Tınmaz (Arif Ocakçı) ve Emir Çubukçu (Ahmet Bilgen) gibi birbirinden iddialı isimler yer aldı. Uyarlandığı hikayeden daha iyi bir çekim efekti kullanması ile tüm gözleri üzerine çeviren Yalancı dizisi, çekim mekanlarının manzarası ile de seyircisini etkiledi!

yalancı dizisi (1)

Site tarzı bir kampüs yaşamı olan Saklıkent içerisinde çekilen Yalancı dizisi, Saklıkent doğa ve göl manzarası ile seyircisini kelimenin tam anlamıyla büyüledi. Çekimlerini İstanbul’da gerçekleştiren Yalancı dizisi, İstanbul ilinin Beykoz ilçesi başta olmak üzere pek çok semtte çekildi. Çekim mekanlarının yanı sıra çekim efektleri ve sahne geçişleri ile de seyircisinden tam not alan Yalancı dizisi, gördüğü ilgiyi giderek artırmaya başladı.