Uzak Şehrin Masalı Kürşat Kimdir? Barış Kılıç Kaç Yaşındadır, Nerelidir? Barış Kılıç Nasıl Ünlü Olmuştur?

Uzak Şehrin Masalı, ekranların fenomen dizileri arasına girmiş bulunuyor. Dizinin önemli bir karakterini canlandıran Barış Kılıç ile ilgili detaylar haberimizde...

Magazin 06.10.2021 - 14:03 06.10.2021 - 14:07

FOX TV ekranlarının yeni dizisi olan Uzak Şehrin Masalı, her geçen gün gördüğü ilgiyi artırıyor. Karakterlerinin gizemi ve ilginç konusu ile televizyon izleyicisinin dikkatini üzerine çeken Uzak Şehrin Masalı, ekranların fenomen dizileri arasına girmiş bulunuyor. Pek çok karakteri ile merak edilen Uzak Şehrin Masalı dizisi, en çok gizemi ile Kürşat karakterini seyircisine merak ettiriyor. Peki, Uzak Şehrin Masalı Kürşat kimdir? Barış Kılıç kaç yaşındadır, nerelidir? Barış Kılıç nasıl ünlü olmuştur? İşte, detaylar…

Ünlü isimlerden birine sırlar ile dolu karakteri olan Kürşat’ı emanet eden Uzak Şehrin Masalı dizisi, bu rol için Barış Kılıç ile anlaştı. Oyunculuk performansı ile bir süredir ekranların takdirini kazanan isim haline dönüşen Barış Kulu. 21 Şubat 1978 tarihinde Malatya’nın Arguvan ilçesinde dünyaya geldi. Eğitimini İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi’nde tamamlayan Barış Kılıç, ilerleyen yıllarda kariyerini oyunculuk sektörü üzerine yapmaya karar verdi. İlk oyunculuk deneyimini 2004 yılında Bütün Çocuklarım dizisinin Aybars karakteri ile yaşayan Barış Kılıç’ın rol aldığı dizileri görenler, şaşkınlığını gizleyemedi!

barış kılıç (1)

Aldığı çeşitli eğitimlerden sonra 2004 yılında ekranlara ilk kez çıkan Barış Kılıç, Bütün Çocuklarım dizisinin Aybars karakterine hayat verdi. Ardından 2007 yılında Leylan isimli dizide rol alan Barış Kılıç, bu dizide ise Yaman isimli bir karakteri canlandırdı. Aynı yıl Vazgeç Gönlüm isimli dizinin Mert karakteri ile seyirci karşısına çıkan Barış Kılıç, 2009 yılında ise Aynadaki Düşman isimli dizinin Kaan karakterine hayat verdi. İlk çıkışını 2011-2012 sezonunda yer aldığı Adını Feriha Koydum dizisinin Levent karakteri ile yapan Barış Kılıç, bu dizinin ardından Merhaba Hayat isimli dizide oynadı. 2014-2016 sezonlarında Güllerin Savaşı dizisinin Ömer Hekimoğlu karakterine hayat veren Barış Kılıç, bu dizi ile de iyi bir çıkış yakaladı. Ardından Evlat Kokusu dizisinde rol olan Barış Kılıç, bir diğer kariyer parıltısını 2019-2021 sezonunda yer aldığı Yasak Elma dizisinin Kaya Ekinci karakteri ile yaşadı. Şimdilerde gizemli bir karaktere hayat veren Barış Kılıç, herkesin beğeni ile takip ettiği o filmde de rol aldı!

Sinema kariyerinde henüz bir filmde rol almış olan Barış Kılıç, 2014 yapımı Seni Seviyorum Adamım isimli filmin Berk karakteri olarak beyazperdeye çıktı. Şimdilerde Uzak Şehrin Diyarı isimli dizide rol almaya başlayan Barış Kılıç, bu dizide kaçak olduğu bilinen Kürşat isimli bir karakteri canlandırmaya başladı.