Üç Kuruş Dizisine Çukur Şoku! Çukur’daki Tüm Oyuncular Diziye Giriş Yaptı, O İsimde Kadroda! Neler Oluyor?

Üç Kuruş dizisi, televizyon izleyicisi tarafından büyük bir merak ile beklenmeye başlandı. Sizde dizi ile ilgili detayları merak ediyorsanız işte size ayrıntılar...

Dizi Haberleri 14.10.2021 - 15:47 14.10.2021 - 15:49

Yeni sezonun en iddialı yapımlarından birisi olan Üç Kuruş dizisi, televizyon izleyicisi tarafından büyük bir merak ile beklenmeye başlandı. Yakın zamanda seyircisinin karşısına çıkmaya hazırlanan Üç Kuruş dizisi, usta oyuncu kadrosunun tamamını da ilk kez seyirci karşısına çıkardı! Peki, Üç Kuruş dizisinin oyuncuları kimler? İşte, detaylar…

Yaz aylarından bu yana ekranların merakla beklediği Üç Kuruş dizisinin yeni fragmanı ortaya çıktı. Senaryosunu Damla Serim ve Murat Uyurkulak ikilisine, yönetmenliğini ise, Çukur ve İçerde dizisinin yönetmeni Sinan Öztürk’e emanet eden Üç Kuruş dizisi, seyircisine ipuçları vermeye başladı. Usta oyuncu kadrosu ile seyircisinin karşısına çıkmaya hazırlanan Üç Kuruş dizisi, kadrosunun yarısını Çukur dizisinden oluşturduğunu o fragman ile gösterdi!

Roman mahallesi Çıngıraklı'nın mafya lideri konumunda olan Kartal (Uraz Kaygılaroğlu) ve organize şubede komiser olan Efe (Ekin Koç) arasındaki hikayeyi ekranlara getirecek olan Üç Kuruş dizisi, tanıtım fragmanları ile seyircisinin karşısına çıkmaya başladı. Aralarında başlayacak olan kovalamacayı bir seri katil vakası ile iyice çıkmaza sokacak olan Üç Kuruş dizisi, Ay Yapım imzası ile Show TV ekranlarındaki yerini almak için tüm hazırlıklarını tamamladı. Önümüzdeki günlerde yayınlanmaya başlayacak olan Üç Kuruş dizisi, her pazartesi saat 20.00’da Show TV ekranlarındaki yerini almaya karar verdi. Öte yandan Üç Kuruş dizisinin oyuncu kadrosuna Çukur dizisinin en ünlü üç ismi daha eklendi!

Geçtiğimiz sezon sonunda finalinde yeni sezonda Show TV ekranlarındaki yerini alacağını duyuran Üç Kuruş dizisi, seyircisinin karşısına sürpriz oyuncu kadrosu ile çıktı. Geçtiğimiz gün yeni bir fragmanını yayınlayan Üç Kuruş dizisi, oyuncu kadrosuna Çukur'da İdris Koçovalı karakterini canlandıran usta oyuncu Ercan Kesal’ı, Çukur'un Medet'i Mustafa Kırantepe’yi ve Kemal rolündeki Uğur Yıldıran’ı kadrosuna dahil etti. Son fragmandan sonra Üç Kuruş dizisinin oyuncu kadrosunda; Uraz Kaygılaroğlu, Ekin Koç, Diren Polatoğulları, Nesrin Cavadzade, Aslıhan Malbora, Nursel Köse, Civan Canova, Ercan Kesal, Mustafa Kırantepe, Uğur Yıldıran, Umutcan Ütebay, Damla Makar, Melissa Yıldırımer, Aytaç Uşun, Süreyya Kilimci, Cenk Kangöz, Alişan Uğur, Burak Altay, Muttalip Müjdeci, Asena Girişken, Tuğçe Yolcu, Erkan Üçüncü, Aylin Engör, Volkan Kıran, Özkan Özipek, Ömer Çobanoğlu ve Ömer Civan Şit gibi genç isimlerin yer alacağı ortaya çıkmış oldu.