Teşkilat Dizisinin Oyuncularının Kazandıkları Miktar Ortaya Çıktı! Teşkilat Oyuncuları Bölüm Başı Ne Kadar Alıyorlar?

Teşkilat dizisi, kadrosuna dahil ettiği yeni oyuncuları ile de tüm gözleri üzerine çevirdi. Öte yandan bir süredir merak edilen sorunun cevabı bulundu. İşte maaşlar ile ilgili merak edilen detaylar..

Dizi Haberleri 11.10.2021 - 15:32 11.10.2021 - 15:33

TRT1 ekranlarının en çok izlenen dizilerinden biri olan Teşkilat dizisi, yeni sezonu için düğmeye başladı. İkinci sezonu ile seyircisinin karşısına çıkmaya başlayan ve seyircisinden bir kez daha onay alan Teşkilat dizisi, kadrosuna dahil ettiği yeni oyuncuları ile de tüm gözleri üzerine çevirdi. Öte yandan bir süredir merak edilen sorunun cevabı bulundu ve Teşkilat dizisinin oyuncularının kazandıkları miktar ortaya çıktı! Peki, Teşkilat oyuncuları bölüm başı ne kadar alıyorlar? İşte, detaylar…

Vatanını korumak için hayatlarını komple değiştiren ve görünmez olmayı kabul eden yedi kahramanın iş ve özel yaşamını konu alan Teşkilat dizisi, Milli İstihbarat Teşkilatı içerisinde kurulan gizli bir timi ekranlara getirmeye 7 Mart 2021 tarihinde başladı. O günden bugüne seyircisi ile buluşan Teşkilat dizisi, aksiyon dolu konusu ile her hafta seyircisini ekran başına kilitlemeyi başardı. Usta oyuncu kadrosu ile tüm gözleri üzerine çeviren Teşkilat dizisi, bu sezon o isimlere iddialı yeni isimler daha ekledi!

Serdar Kılıçaslan (Çağlar Ertuğrul), Zehra Balaban (Deniz Baysal Yurtcu), Mete Yücesoy (Mesut Akusta), Ceren (Ezgi Eyüboğlu), Hakkı Dayı (Tuncer Salman), Pınar Gümüş (Ezgi Şenler), Hulki Gürbüzoğlu (Nihat Altınkaya), Uzay Çelenkli (Serdar Yeğin), Gürcan Yücesoy (Ahmet Uğur Say) karakterlerine ek olarak yeni sezonunda; Yıldırım Yaman (Gürkan Uygun), Halit Başkan (Turgut Tunçalp), Tövbekar / Sadık (Hakan Boyav) ve Köroğlu (Mustafa Açılan) karakterlerini ekleyen Teşkilat dizisi, oyuncularına şimdilerde kelimenin tam anlamıyla servet ödemeye başladı!

teşkilat (2)

Baş karakteri olan Serdar, Mesut Yücesoy ve Halit Başkan’ı canlandıran Çağlar Ertuğrul, Mesut Akusta ve Turgut Tunçalp’e bölüm başı 35 ila 40 bin TL arasında ödeme yaptığı iddia edilen Teşkilat dizisi, kadrosuna yeni dahil ettiği Tövbekar / Sadık (Hakan Boyav) ve Yıldırım Yaman (Gürkan Uygun) karakterleri için de kesenin ağzını açtı. Her iki isme de başrol oyuncularına ödediği parayı verdiği iddia edilen Teşkilat dizisi, Ceren karakteri ile seyirci karşısına çıkan Ezgi Eyüboğlu’na ise bölüm başına 25 bin Türk Lirası verdiği iddia edildi. Öte yandan Teşkilat dizisinin diğer karakterlerinin ise, bölüm başı 10 bin TL ila 30 bin TL arasında ödeme aldığı ortaya çıktı.