Teşkilat Dizisinde Skandal Olay! Başrol Oyuncusuydu, Ayağı Kaydı! Öyle Bir İsim Yerine Geldi Ki…

TRT 1 ekranlarında izleyicisi ile buluşan reyting rekortmeni Teşkilat dizisi, yine kadrosunda ve hikayesindeki dev bir değişiklikle gündeme geldi. Bakın dizide bundan sonra nasıl bir yol izlenecek?

Dizi Haberleri 27.09.2021 - 11:03 27.09.2021 - 11:05

TRT 1 ekranlarında izleyicisi ile buluşan reyting rekortmeni Teşkilat dizisi, yine kadrosunda ve hikayesindeki dev bir değişiklikle gündeme geldi. Sevilen dizinin başrol oyuncusunun ayağı kaydı, roller tepetaklak değişti! O ismin yerine gelen isim ise izleyicileri şimdiden çok heyecanlandırdı. İşte detaylar…

TRT 1 ekranlarında izleyicisi ile buluşan Teşkilat dizisi, birçok yönden izleyicilerin dikkatini ve ilgisini çekmeyi başarıyor. Geçtiğimiz sezon TV ekranlarına damgasını vuran yapımlar arasına adını yazdırmayı başaran Teşkilat dizisi, her bölümüyle reytinglerde çok iyi sonuçlar alarak gelecek vaat ettiğini de gösterdi. Milli İstihbarat Teşkilatı’nın (MİT) iç yapısına ayna tutan ilk yapım olma özelliğini de taşıyan Teşkilat dizisi, aynı zamanda çekimlerinde MİT’ten destek alarak da bu alanda ilk olmayı başardı. Teşkilat dizisi, konu olarak 7 vatanseverin özel bir görev için yeraltına girmesini ele alıyor. Dizide, bu özel ekibin her bir üyesinin özel hayatları, aile hayatları ve görev aşkları ekranlara yansıyor. Sevilen dizinini merakla beklenen 2. sezon ilk bölümü dün akşam ekranlara geldi ve dizinin yeni bölümü nefesleri kesti. Dizide yaşanan bir değişiklik herkesi şok etti. Haberin devamı için lütfen diğer sayfaya geçiniz…

Bu Değişiklik Çok Konuşulacak

Teşkilat dizisi, geçtiğimiz sezon 14 bölüm boyunca izleyici karşısına çıktı. 14. bölümünde sezon finali yapan dizi, dün akşam 2. sezon yeni bölümü olan 15. bölümü ile ekranlardaki yerini aldı. Dizide, ilk sezonda ekibin başında Mete Başkan bulunuyordu. Ancak dizinin yeni bölümünde Mete Başkan, koltuğunu devretti. Başrollerinde Çağlar Ertuğrul, Deniz Baysal Yurtçu, Mesut Akusta, Gürkan Uygun, Ezgi Eyüboğlu, Ezgi Şenler, Mehmet Usta, Tuncer Salman, Serdar Yeğin ve Nihat Altınkaya isimlerinin yer aldığı Teşkilat dizisindeki bu değişiklik herkesi şok etti.

Mete Başkan Gitti, O Geldi

Diziye yeni sezonda yeni isimler dahil oldu. Gürkan Uygun ile birlikte diziye Hakan Boyav ve Turgut Tunçalp isimleri de geldi. MİT’in özel ekibinin başındaki isim olan Mete Başkan, bir veda mektubuyla başka bir göreve geçtiğini duyurdu. Mete Başkan’ın yerine ise uzun süre EDHO’da yer almış olan Turgut Tunçalp “Halit Başkan” karakteriyle geldi.