Teşkilat Dizisi Roza Gerçekte Kim? Lara Domaç Nerelidir, Kimdir? Lara Domaç Ne Kadar Kazanıyor?

Roza, Teşkilat dizisinin yapım ekibi tarafından güzel bir isme emanet edildi. Sizde Lara Domaç ile ilgili detayları merak ediyorsanız işte size ayrıntılar...

Magazin 01.10.2021 - 12:00 01.10.2021 - 12:03

Teşkilat dizisinin yeni sezona dahil olan karakterlerden biri olan Roza, seyircisinin karşısına geçtiğimiz hafta itibariyle çıkmaya başladı. Yeni sezonun en çok beğenilen karakterlerinden biri olan Roza, Teşkilat dizisinin yapım ekibi tarafından güzel bir isme emanet edildi. Bu sezon boyunca seyircisinin karşısına çıkacak olan Roza karakterini canlandıran ismi görenler ise, şaşkınlığına gizleyemedi. Peki, Teşkilat dizisi Roza gerçekte kim? Lara Domaç nerelidir, kimdir? Lara Domaç ne kadar kazanıyor? İşte, detaylar…

Tims&B imzası ile TRT1 ekranlarındaki yerini geçtiğimiz sezondan beri almaya başlayan Teşkilat dizisi, sezonun sonuna doğru seyircisinin karşısına çıkmaya başlamıştı. İlk sezon ekranlara gelen bölümleri ile televizyon seyircisinin bir hayli beğenilen dizilerinden biri haline gelen Teşkilat, TRT1’den ikinci sezon onayını aldı. Yeni sezonuna geçtiğimiz hafta itibariyle başlayan Teşkilat dizisi, Milli İstihbarat Teşkilatı'nda çalışan özel bir ekibin iş ve özel hayatını konu almaya bu sezon da devam etti. Kadrosuna yeni karakterler ekleyen Teşkilat dizisi, seyircisinden ise, yeni kadrosu ile şimdiden geçer not almayı başardı. Öte yandan aksiyon dolu konusu ile bir hayli sevilen Teşkilat dizisinin yeni karakterlerinden birisi Roza oldu!

Başrollerini Çağlar Ertuğrul, Deniz Baysal Yurtcu ve Gürkan Uygun gibi isimlerin paylaştığı Teşkilat dizisi, geçtiğimiz hafta itibariyle TRT1 ekranlarındaki yerini yeniden almaya başladı. Ülkesi için kendi hayatlarından vazgeçip kalabalıkların içinde görünmez olmaları gereken bir görevi üstlenen bir ekibin kahramanlık hikayelerini konu alan Teşkilat, bu sezon da ülkeye düzenlenen terör saldırılarına bazen engel olabilen, bazen ise, kayıplar veren özel bir timi seyircisinin karşısına çıkardı. Şimdilerde yeni karakterleri ve oyuncuları ile seyircisinin karşısına çıkmaya başlayan Teşkilat dizisinin sevilen Roza karakteri ise, oyuncu Lara Domaç’a emanet edildi. Lora Domaç’ın yapım ekibinden aldığı ücret ise, görenlerin gözlerini yuvalarından çıkarmayı başardı!

lara domaç (1)

Reklam ve dizi film oyuncusu olarak Lara Domaç, 1999 yılında İstanbul’da dünyaya geldi. 2019 yılında katıldığı Sinema Güzeli Yarışması’nda Türkiye 3’cüsü seçilen Lara Domaç, bu yarışmanın ardından tanınmaya başlandı. 165 santimetre uzunluğunda ve 50 kilogram ağırlığında olan Lara Domaç, bu yarışmanın ardından Tümay Özokur Akademi’de kamera önü oyunculuk eğitimi almak için kolları sıvadı. Ekranlara ilk kez 2012 yılında çıkmaya başlayan Lara Domaç, Cheetos Elektirk reklamında rol aldı. Takip eden yıllara 20 Dakika dizisi ile Hayallerim, Aşkım ve Ailem dizilerinde rol alan Lara Domaç, bu sezon Teşkilat dizisi ile anlaştı. Öte yandan Lara Domaç’ın Teşkilat dizisinden bölüm başı 10-20 bin TL arasında bir ücret talebinde bulunduğu iddia edildi.