Teşkilat Dizisi Hangi Gün Ekranlarda Oluyor, Saat Kaçta Başlıyor? Teşkilat Dizisi Hangi Kanalda?

Teşkilat dizisi, yeni sezona iddialı kadrosu ile yenice giriş yaptı. Üç haftadır ikinci sezonu ile seyircisinin karşısına çıkmaya başlayan Teşkilat dizisi yayın detayları haberimizde. İşte saatler...

Dizi Haberleri 11.10.2021 - 16:55 11.10.2021 - 16:57

Ekranların fenomen yapımlarından biri olan Teşkilat dizisi, yeni sezona iddialı kadrosu ile yenice giriş yaptı. Üç haftadır ikinci sezonu ile seyircisinin karşısına çıkmaya başlayan Teşkilat dizisi, yeni sezonun da en çok izlenen yapımlarından birisi olmayı başardı. Yeni sezonunda birbirinden usta üç ismi daha oyuncu kadrosuna dahil eden Teşkilat dizisi, bu sezon reytinglerin de zirvesine oynamaya başladı. Peki, Teşkilat dizisi hangi gün ekranlarda oluyor, saat kaçta başlıyor? Teşkilat dizisi hangi kanalda? Teşkilat tekrarı ne zaman? İşte, detaylar…

Geçtiğimiz sezon Çağlar Ertuğrul, Deniz Baysal Yurtcu, Mesut Akusta gibi isimlerin başrollerini paylaşması ile televizyon ekranlarına gelmeye başlayan Teşkilat dizisi, aksiyon dolu konusu ve macera dolu bölümleri ile seyircisinin bir hayli dikkatini çekti. Bu sezon kadrosuna Hakan Boyav, Turgut Tunçalp ve Gürkan Uygun gibi iddialı isimleri ekleyen Teşkilat dizisi, ikinci sezonu ile de bir hayli sevildi. İki sezondur aynı gün seyircisi ile buluşan Teşkilat dizisi, bu sezon da her pazar saat 20.00’da seyircisi ile buluşmaya başladı. Yeni sezonunda da yayıncı kuruluşunda herhangi bir değişiklik yapmayan Teşkilat dizisi, o kanal aracılığıyla seyircisinin karşısına çıkmaya başladı!

Tims&B imzası ile ilk bölümünü 7 Mart 2021 tarihinde yayınlayan Teşkilat dizisi, orijinal bir konu ile ekranlara gelmeye başladı. Milli İstihbarat Teşkilatı içerisinde kurulan ve görevleri terör örgütleri ile mücadele etmek olan özel bir ekibi konu alan Teşkilat dizisi, televizyon izleyicisinin bir hayli dikkatini çekmeye başladı. Yeni sezonunda Burak Arlıel yönetmenliğinde ekranlara gelmeye başlayan Teşkilat dizisinin senaryosu ise, Teşkilat Yazı Grubu tarafından özel olarak kaleme alındı. Yeni sezonunda da iddiasını korumayı başaran Teşkilat dizisi, bu sezon da TRT1 ekranlarındaki yerini almaya başladı. Öte yandan dizinin yeni bölümlerini kaçıran Teşkilat izleyicileri, bu sezon bolca tekrar bölümü ile de karşılaşır hale geldi!

gürkan uygun teşkilat (1)

Yeni bölümlerini her pazar saat 20.00’da TRT1 ekranlarından yayınlanan Teşkilat dizisi, yeni sezonu ile seyircisinin karşısına çıkmaya başladı. Her hafta yeni bölümlerini kaçıranlar için Teşkilat dizisinin tekrarlarını yayınlayan TRT1 ekranları ise, haftanın farklı günlerinde ve farklı zamanlarında dizinin tekrar yayınlarına daha sık yer verir oldu. Bu hafta Teşkilat dizisin tekrar bölümü pazartesi 23.45’te TRT1 izleyicisi ile buluşacak.