Survivor All Star’da Ayşe Rüzgarı Esecek! Batuhan’dan Hemen Sonra O da Survivor All Star’da! Acun Ilıcalı…

TV8 ekranlarının en sevilen yarışması olan Survivor, kısa bir süre önce ekranlara veda etmişti. All Star kadrosunda olduğunu ise Ayşe Yüksel resmen açıkladı!

Yaşam 26.09.2021 - 14:45 26.09.2021 - 15:27

Acun Medya tarafından ekranlara gelen başarılı yarışmanın her bölümü büyük bir ilgiyle izleniyordu. Survivor All Star kadrosunu ise Survivor 2021 devam ederken Acun Ilıcalı resmen açıklamıştı. Birbirinden farklı isimlerin yer aldığı Survivor All Star kadrosuna en son giren isim Batuhan Karacakaya olmuştu. Karacakaya, sosyal medya üzerinden hazırlık yaptığını resmen açıklamıştı. Dikkatleri üzerine çeken başarılı yarışmacının ardından Survivor’da ün kazanmış olan Ayşe Yüksel’de Survivor All Star kadrosunda olduğunu resmen açıkladı!

Acun Ilıcalı tarafından sunuculuğu yapılan Survivor yarışması, geçtiğimiz aylarda İsmail Balaban’ın şampiyon olmasıyla son bulmuştu. Yarışmanın ikinci Yiğit Poyraz olurken; Ayşe Yüksel ise ikinci olmuştu. Genel skorlarıyla geçmiş yıllardaki şampiyonları sollayan Ayşe Yüksel, hem güzelliğiyle hem de performansıyla akıllarda uzun bir süre yer etmişti.

Dengeleri değiştiren Survivor Ayşe, Survivor sonrasında ise normal hayatına dönmüştü. Sevilerek takip edilen başarılı isim, Survivor’dan sonra birçok yerden teklif almış fakat kendisi müzik sektörüne yönelmişti. Şimdilerde ses eğitimi alan Survivor Ayşe, Survivor’da yazdığı şarkısını ise Survivor Panorama ekibine ilk kez söylemişti. Kısa sürede binlerce beğeni toplayan Survivor Ayşe, All Star kadrosunda olduğunu ise resmen duyurdu! Peki, nasıl yaptı?

survivorayşee

Sevilerek takip edilen Survivor Ayşe Yüksel, sosyal medya hesabını ise aktif bir şekilde kullanmaya başlamıştı. Survivor sonrasında hayatı değişen başarılı yarışmacıya Panorama ekibi ise Survivor sonrasında; “Ayşe, sana Acun Ilıcalı Survivor All Star için teklif getirse kabul eder misin?” sorusunu yöneltmiş; Ayşe Yüksel ise “Kesinlikle giderim! Kesinlikle ama kesinlikle giderim. Ben orada kendimi buldum. Asıl kişiliğimi gördüm. Orada hep olmalıyım” sözlerini dile getirmişti.

Kısa bir süre önce ise Survivor Ayşe, sosyal medya hesabı üzerinden Survivor’da bulunan bir görselini paylaşıp; “Tünaydın! İyi pazarlar herkese” yorumunda bulundu. Bunun üzerine birçok kişi Survivor Ayşe’nin Acun Ilıcalı’dan teklif aldığını dile getirdi. Konu hakkında herhangi bir açıklama yapmayan Survivor Ayşe, akıllarda soru işareti olarak kalmaya devam ediyor. Sizler Ayşe Yüksel’i yeniden kadroda görmek ister misiniz? Yorumlarınızı ve düşüncelerinizi aşağıda bulunan 'Yorumlar' kısmından bize iletebilirsiniz!