Bir süredir merak ile takip edilen Survivor 2022 All Star yarışması ile ilgili geçtiğimiz gün sıcak bir gelişme yaşandı. Hangi isimlerin Survivor 2022 All Star yarışmasına katılacağı büyük bir heyecan ile beklenirken, konuyla ilgili resmi açıklama programın yapımcılığını ve hakemliğini üstlenen Acun Ilıcalı’dan geldi. Katıldığı bir etkinlikte Survivor 2022 All Star yarışmasına katılacak olan isimler ile ilgili soruya yanıt veren Acun Ilıcalı, herkesi şoke etmeyi bir kez daha başardı! Peki, Survivor 2022 All Star yarışmasına kimler katılacak? Acun Ilıcalı, Survivor 2022 All Star yarışması hakkında neler dedi? İşte, detaylar…

Survivor Türkiye 2021 yarışmasının İsmail Balaban’ın şampiyonluğu ile ekranlara veda etmesinin ardından başlayan Survivor 2022 All Star yarışması tartışmaları bu hafta da programın seyircisi tarafından yoğun bir ilgi ile takip edildi. Survivor Türkiye 2021 yarışmasının finalinin ardından TV8 ekranlarından yayınlanan Survivor Panorama isimli programda konuşan Acun Ilıcalı, Survivor 2022 yarışmasının bir All Star yarışı olacağını kamuoyu ile paylaşmıştı. Yarışmacıların da daha erken belli olacağını ifade eden Acun Ilıca, yarışa katılacak isimlerin son üç sezon ki Survivor yarışından oluşacağını belirtmişti. Merak ile beklenilen o isimler belli oldu!

Bir süredir Survivor izleyicisinin kilitlendiği Survivor 2022 All Star yarışması ile ilgili ilk resmi açıklama Acun Ilıcalı’dan geldi. Daha önce teklif giden birkaç ismi açıklayan Acun Ilıcalı, Survivor 2022 All Star yarışmasına katılacak olan kadronun net olmadığını belirtmişti. Nişantaşı Üniversitesi'nde AcunMedya Akademi öğrencileri ile geçtiğimiz gün buluşan Acun Ilıcalı, Survivor 2022 All Star yarışmasının yarışmacı kadrosu ile alakalı ilk kez net açıklamalarda bulundu. Survivor 2022 All Star yarışmasını büyük bir merak ile bekleyenleri heyecanlandıran o açıklamada, kadronun açıklanacağı tarih de yer aldı!

Katıldığı etkinlikte Survivor 2022 All Star yarışmasına dair açıklamalarda bulunan Acun Ilıcalı; "Survivor All Star 2022 kadrosu belli oldu. Büyük ihtimal pazartesi veya salı günü açıklayacağız. Ben de heyecanla bekliyorum isimleri" dedi. Bunun üzerine heyecanlanan Survivor izleyicileri, gözünü bir kez daha Acun Ilıcalı’ya çevirdi. Öte yandan Survivor 2022 All Star yarışmasının MasterChef Türkiye 2021 yarışmasının hemen ardından Ocak ayı gibi başlayacağı öğrenildi.