Seren Serengil’den Şok Eden talihsiz kaza

Girdiği polemikler ile magazinin her dönem altını üstüne getiren Seren Serengil, bu kez kendi başına gelen bir canlı yayın kazasıyla gündeme bomba gibi bir giriş yaptı. Şimdilerde Seda Sayan ile arasında geçen polemiğin yankılarıyla anılan Seren Serengil öyle bir frikik verdi ki. İşte detaylar...

Magazin 11.09.2021 - 14:47 13.09.2021 - 21:25

Girdiği polemikler ile magazinin her dönem altını üstüne getiren Seren Serengil, bu kez kendi başına gelen bir canlı yayın kazasıyla gündeme bomba gibi bir giriş yaptı. Şimdilerde Seda Sayan ile arasında geçen polemiğin yankılarıyla anılan Seren Serengil, o kaza sonrası her şeyi unutturdu. Göğsünü milyonlar önünde açan Seren Serengil, toparlanmaya çalıştı, ancak yetişemedi! Peki, Seren Serengil canlı yayında ne yaşadı? İşte, detaylar…

Magazinin polemikler kraliçesi olarak tanınan Seren Serengil, her dönem bir ismi hedefine almış ve girdiği polemikler ile magazinin sıcak haberleri arasında yer almayı başarmıştı. Geçtiğimiz günlerde hedefine Seda Sayan’ı alan Seren Serengil; “İzlenmeyince konuk alıyor onu da izlenmeyen isimlerden seçiyor. Ablacığım senin zamanın geçti. O platform topuklu ayakkabıların gibi modan geçti devrin kapandı. Hala çıkmış o platformlarla izlenmeye çalışıyor” ifadeleriyle yeni bir polemiğin fitilini ateşlemiş ve ortalığı karıştırmayı başarmıştı. Seren Serengil’in başına gelen canlı yayın kazası sonrası ise, sosyal medya kullanıcıları o anları paylaşarak, “Seda Sayan’ın ahını aldı” demeden geçemedi!

Sabahın Sultanı Seda Sayan isimli programı sunmaya başlayan ünlü şarkıcıyı hedefine önce hiç anlaşamadığı Gülben Ergen’i, ardından ise eski eşi Cengiz İmren’i konuk etmesi nedeniyle alan Seren Serengil, sert sözler kullanmış ve kendisine cevap verilmeyince konuyla ilgili bir paylaşım daha yapmıştı. Paylaşımında; “Seda Sayan'ın dünkü reytingi AB 76, totalde 56 ah ah içler acısı.. Star gibi bir kanalda... Ya ablacığım konuklarını iyi seç. Sen zaten devrini tamamladın, bari gelenler sevilen ve seyredilen isimler olsun. Bak bugün iyiydi ama böyle gitmez, kaldırırlar programını bir daha da iş bulamazsın” ifadelerine yer veren Serengil, Seda Sayan’dan tokat gibi cevap almış ve “Sen kimsin kolpacı” cevabı ile karşılaşmıştı. Bu kez yaşadığı canlı yayın kazasının şoku ile henüz Seda Sayan’a cevap verememiş olan Seren Serengil’in o anları çok konuşuldu!

Deniz Akkaya ve Bircan Bali ile birlikte Söylemezsem Olmaz isimli magazin programını sunan Seren Serengil, geçtiğimiz gün tahlisiz bir canlı yayın kazasına kurban gitti. Canlı yayın esnasında milyonların önünde göğsü açılan Seren Serengil, durumu fark eder etmez toparlanmaya çalıştı. Ancak, toparlanmakta geç kalan Serengil, yılın frikiğini resmen verdi. Serengil’in o anları sosyal medyada hızla yayılırken, paylaşımlara, “Seda Sayan’ın ahı bu” notu düşüldü.