Sadakatsiz Dizisi Hayatı Oldu! Burak Sergen İhanet Görüntüleriyle Öyle Bir Şey Yaptı, Yer Gök İnledi!

Sadakatsiz dizisinin sevilen karakterlerinden biri olan Haluk Güçlü’ye hayat veren Burak Sergen son günlerde oldukça zor zamanlar geçiriyor. Aldatılma olayı ile yüzleşen Sergen bakın ne yaptı?

Magazin 14.10.2021 - 15:32 14.10.2021 - 15:34

Sadakatsiz dizisinin sevilen karakterlerinden biri olan Haluk Güçlü’ye hayat veren Burak Sergen, dizinin aldatma hikayesini kendi hayatında yaşadı. İhanet nedeni ile evliliğine son verme kararı alan Burak Sergen, gerekçe olarak ise o fotoğrafları mahkemeye taşıma kararı aldı. Öte yandan konuyla ilgili getirilen gizlilik kararı “ihanet doğru mu?” sorusunu sordurmaya başladı! Peki, Burak Sergen ihanete mi uğradı? İşte, detaylar…

İki sezondur Sadakatsiz dizisinin Haluk Güçlü karakteri olarak seyircisinin karşısına çıkan Burak Reis Sergen, seyircisinden bir kez onay aldı. Kara Sevda dizisinde canlandırdığı Galip Kozcuoğlu, Çukur dizisinde canlandırdığı Baykal/Beyefendi karakteri, Halka dizisinde canlandırdığı İlhan Tepeli karakteri ve Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde canlandırdığı Feyyaz Meftun karakterinin ardından bu karakteri ile de bir hayli beğenilen Burak Sergen, 1984 yılında Ankara Devlet Konservatuvarı'ndan mezun oldu. Mezun olduktan sonra birçok tiyatro oyunu, dizi ve filmde rol alan ünlü oyuncu, devlet tiyatrolarındaki görevine hala devam ederken, televizyon dünyasından da kopmadı. Şimdiye dek pek çok iddialı karakteri ile seyircisinin karşısına çıkan Burak Sergen, bir aldatma hikayesini konu alan Sadakatsiz dizisini kendi hayatında yaşamaya başladı!

Geçtiğimiz sezonun sonuna doğru geçirdiği koronavirüs nedeniyle Sadakatsiz dizisinden bir süreliğine ayrılmak zorunda kalan Burak Sergen, hastalığı ağır bir şekilde geçirmiş ve bir süre yoğun bakımda kalmıştı. O dönem Nihan Ünsal ile birlikte olan Burak Sergen’in iyi olduğu haberi ünlü oyuncunun sevgilisinden gelmişti. Hastalığı boyunca yanında olan sevgilisi Nihan Ünsal ile iyileştikten sonra apar topar evlenme kararı alan Burak Sergen, 4 aylık evli iken, yaşadığı ihanet nedeniyle boşanma kararı aldı!

Nihan Ünsal’a ait olduğu ileri sürülen ihanet görüntüleri medyaya da yansımış ve Ünsal bir erkek ile el ele görüntülenmişti. Bu görüntüleri mahkemeye delil olarak sunan Burak Sergen, avukatı aracılığıyla İstanbul Aile Mahkemesi’ne başvurdu. Zina gerekçesiyle boşanma davası açan Burak Sergen, eşinden maddi ve manevi tazminat talebinde bulunmadı. Boşanma davasına gelen gizlilik kararı ise, iddiaların doğru olduğunu düşündürmeye başladı.