Olanlar Oldu Filmi Hangi Şehirde Çekildi? Çekim Adresi? Ata Demirer Ve Tuvana Türkay Filmi Olanlar Oldu Ne Zaman, Hangi

Geçtiğimiz gün Star TV ekranları aracılığıyla yeniden sinemaseverlerin karşısına çıkan Olanlar Oldu, eğlenceli hikayesi ile tüm dikkatleri bir kez daha üzerine çekti. İşte detaylar...

Gündem 25.09.2021 - 10:12 25.09.2021 - 10:15

Geçtiğimiz gün Star TV ekranları aracılığıyla yeniden sinemaseverlerin karşısına çıkan Olanlar Oldu, eğlenceli hikayesi ile tüm dikkatleri bir kez daha üzerine çekti. Usta oyuncu kadrosu ve Ata Demirer komedisi ile seyircisinin karşısına çıkan Olanlar Oldu filmi, büyüleyiciyi çekim mekanları ile de sinemaseverlerin dikkatini çekmeyi başardı. Peki, Olanlar Oldu filmi hangi şehirde çekildi? Çekim Adresi? Ata Demirer ve Tuvana Türkay filmi Olanlar Oldu ne zaman, hangi tarihte çekildi? Olanlar Oldu filminin konusu nedir, oyuncuları kimlerdir? İşte, detaylar…

Önce beyazperde, ardından ise televizyon kanalları aracılığıyla sinemaseverlerin karşısına çıkmaya başlayan Olanlar Oldu filmi, bir hayli beğenildi. Komedi dolu konusu ve usta oyuncu kadrosu ile Türk sinemasının önemli yapıtları arasına giren Olanlar Oldu filminin yönetmenliğini ise Hakan Algül üstlendi. Çekimlerine 2017 yılında başlanan ve 20 Ocak 2017 yılında beyazperde ile buluşan Olanlar Oldu, etkileyici çekim mekanları ile de göz dolduran filler arasında yer aldı. Bir Ege kasabasında çekilen Olanlar Oldu filminin çekimleri ise, İzmir ilinin Seferihisar ilçesinin Sığacık bölgesinde gerçekleştirildi. Eğlenceli konusu ile tüm dikkatleri üzerine çeken Olanlar Oldu, seyircisini kahkaha dolu iki saati de vizyona girdiği andan bugüne garanti etti!

Ege kıyısında küçük bir kasabada yaşayan Zafer kaptanın hikayesini konu alan Olanlar Oldu filmi, Zafer ile Zafer'in sürekli evlenmesini isteyen annesi Döndü Hanım arasındaki keyifli atışmaları sinemaseverlerin karşısına çıkardı. Tatil için kasabaya gelen ünlü dizi oyuncusu Aslı'ya aşık olan Zafer'e karşılık Mehtap’ı Zafer’e uygun gören Döndü Hanım arasında başlayan tatlı yarışı beyazperdeye taşıyan Olanlar Oldu filmi, ikili arasındaki komik anlar ile de sinemaseverlerin dikkatini çekmeyi başardı! Öte yandan usta oyuncu kadrosu ile dikkatleri üzerine çeken Olanlar Oldu filmi, Ata Demirer’in performansı ile unutulmaz hale geldi!

maxresdefault (7)

Sevilen film Olanlar Oldu’nun oyuncu kadrosunda; Ata Demirer (Zafer/Döndü), Tuvana Türkay (Aslı), Salih Kalyon (İbrahim), Ülkü Duru (Fahriye), Derya Alabora (Antula), Bedir Bedir (Ramazan), Seda Güven (Mehtap), Renan Bilek (Ortunç), Toprak Sergen (Serkay), Ali Yoğurtçuoğlu (Koray) ve Esat Polat Güler (Ahmet) gibi isimler yer aldı. İki rolde seyirci karşısına çıkan Ata Demirer, performansı ile de bir hayli beğenildi.