Yeni dizisi öncesi son hazırlıklarını tamamlayan ünlü oyuncu Nilsu Berfin Aktaş, giydiği o elbise ile adeta yürekleri hoplattı. Görenlerin aklını allak bullak etmeyi başaran güzeller güzeli Nilsu Berfin Aktaş, dizide kullanacağı bir elbise ile kameraların karşısına geçti. O anları hayranları ile paylaşan ünlü oyuncu Nilsu Berfin Aktaş, herkesin ağzını adeta açık bıraktı! Peki, Nilsu Berfin Aktaş ne paylaştı? İşte, detaylar…

Henüz oyunculuk kariyerinin başlarında olan Nilsu Berfin Aktaş, seyircisinin karşısına çıktığı Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisi ile inanılmaz bir hayran kitlesi oluşturdu. Sadece 23 yaşında olan genç oyuncu Nilsu Berfin Aktaş, oyunculuk performansı kadar güzelliği ile de seyircisini etkilemeyi başardı. Şimdilerde yeni bir dizi hazırlığı içerisinde olan Nilsu Berfin Aktaş, Benim Hayatım isimli Star TV dizisi için kamera karşısına geçti. Kameralara poz verirken giydiği elbise ile dikkatleri üzerine çeken Nilsu Berfin Aktaş, ışığın da azizliğine uğrayınca herkesin yüreğini hoplatmayı başardı!

nilsuberfinaktaş

Genç oyuncu Nilsu Berfin Aktaş, Star TV ekranlarından yayınlanacak olan Benim Hayatım dizisi için ikinci kez kamera karşısına geçti. Benim Hayatım dizisinin yayınlanan fragmanında giydiği elbise ile yürekleri hoplatan Nilsu Berfin Aktaş, ışığın azizliğine de uğrayınca adeta çıplak kaldı! O halleri ile hem seyircisinin hem de televizyon tutkunlarının kalbini ağzına getiren Nilsu Berfin Aktaş, Benim Hayatım dizisi ile ilgili herkesi sabırsızlandırmaya başladı!

Yapımcılığını Bahadır Özdener’in üstlendiği, senaryosunu Sadettin Tolan ile Ali Buhara Mete ikilisinin kaleme aldığı Benim Hayatım dizisinin başrolleri için Nilsu Berfin Aktaş ve Genco Özak isimli genç oyuncular seçildi. Star TV ekranlarından yayınlanan Benim Hayatım dizisinde tasarımcı olma hayaliyle bir yarışmaya katılan Hayat’ı canlandıracak olan Nilsu Berfin Aktaş, dizide katılacağı yarışma için tasarladığı kıyafet ile ilk kez fragmanda seyircisinin karşısına çıktı. O fragmanı kendi sosyal medya hesaplarından paylaşan Nilsu Berfin Aktaş, herkesi kendisine hayran bıraktı. Hem güzelliği hem de ışığın azizliği ile transparan hale gelen elbisesi ile tüm dikkatleri üzerine çeken Nilsu Berfin Aktaş, yürekleri adeta hoplattı!