En Çok İzlenen Videolar

Popüler Videolar

Müge Anlı Tamamı Tek Parça 19 Kasım 2020 Çarşamba ATV Canlı İzle! Müge Anlı İle Tatlı Sert Son Bölümde Neler Oldu?

Dizi 19.11.2020, 10:39

Ekranların en sevilen ve beğenilen programlarında biri olan Müge Anlı hız kesmeden yeni bölümlerini yayınlamaya devam ediyor. Çok sevilen programların arasında yerini alan Müge Anlı’ya ulaşmak için binlerce kişi Google gibi arama motorları üzerinden Müge Anlı 19 Kasım İzle, Müge Anlı son bölüm izle gibi sorguları aratarak erişim sağlamak istiyor. Bizlerde Alfa Haber Ajansı olarak Müge Anlı 18 Kasım İzle, Müge Anlı son bölüm izle gibi sorgulara cevap niteliğinde bir haber hazırladık. Haberimiz üzerinden kolayca programının yeni ve eski videolarına reklamsız bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Araştırmacı ve gazeteci olan Müge Anlı yeni bölümlerini hafta içi her gün ekranlar sayesinde sevenleri ile buluşturuyor. Kayıp insanlardan ailesini yıllardır göremeyen kişilere kadar birçok konuya değinen Müge Anlı esrarengiz cinayetlere de ışık tutuyor. Sevilen programın her yeni bölümünde farklı bir konuya değiniliyor.

Müge Anlı İle Tatlı Sert 18 Kasımda Neler Yaşandı?

Dün ekranlara gelen programda çok ilginç olaylar yaşandı. Ekranlara bu olayları getiren Müge Anlı ise çarpıcı olaylar hakkında geniş bilgiyi seyircisiyle paylaştı. Programın dün yayınlanan bölümünde ise en çok ilgi çeken konu Melihat Tunçel oldu.

18 Kasım’da günü kızı ile birlikte yaşayan Melihat Tunçel cinayeti ekranlara ve sosyal medyada damgasını vurdu. Kızıyla birlikte yaşayan talihsiz kadının ise cesedi evinde bulundu. Evinde cesedinin bulunmasının hemen arkasından cinayeti kim işledi merak ediliyor.  Diğer bir konu ise Kadir Sarı vakasıydı. Tam 3 yıldır tek bir haber alınamayan Kadir Sarı’nın başına bir şey geldiğinden ailesi şüphe ediyor. Tüm bunların yanında ise Müge Anlı’nın henüz yeni eline almış olduğu cinayet konusu ise izleyenleri sarstı. Orduda 74 yaşındaki kadının cesedi bulunan Makbule Sarı izleyenleri korkuttu.

Müge Anlı İle Tatlı Sert Programı 19 Kasım Fragmanı Yayınlandı Mı?

Müge Anlı’nın dün yayınlanan programından hemen sonra yeni bölümde neler olacağı merak edilmeye başlandı. Merakla beklenen fragman yayınlandı. Fragmanın yeni bölümünde ise seyirci şoka girecek gelişmeler paylaşılacak.

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@