En Çok İzlenen Videolar

Popüler Videolar

Müge Anlı Tamamı Tek Parça 14 Ekim 2020 Çarşamba ATV Canlı İzle! Müge Anlı ile Tatlı Sert Son Bölüm İzle!

Dizi 14.10.2020, 10:05

Müge Anlı 14 Ekim canlı izle, Müge Anlı son bölüm izle sorguları Google üzerinden aratılan veriler arasında yer almaktadır. Ekranların en sevilen programı olan Müge anlı ile Tatlı Sert programına ulaşılmak için aratılıyor. Müge Anlı 14 Ekim canlı izle, Müge Anlı son bölüm izle sorgularına cevap niteliğinde olacak bir makale hazırladık. Haberimiz üzerinden kolayca Müge Anlı programında yaşanan gelişmeler hakkında geniş bir bilgiye sahip olabilirsiniz. Haberimizde bulunan videoya tıklayarak diğer bölümleri ve diğer gelişmeler hakkında bilgi alabilirsiniz.

Müge Anlı 14 Ekim Canlı İzle!

ATV ekranlarında yayınlanmaya başladığı ilk bölümden beri reytingleri kırıp geçiren program Müge Anlı sevenleri ile buluşmaya hız kesmeden devam ediyor. 15 sezondur sevenlerini bir an bile ihmal etmeyen Müge Anlı’da 300’den fazla kayıp ve cinayet çözüme kavuşturuldu. Hafta içi her gün sabah saatlerinde ekranlara gelen Müge Anlı ile Tatlı Sert her bölümünde seyircisinden tam puan alıyor.

Ekranların en güvenilir sunucusu olan Müge Anlı, her yeni bölümünde akıllara durgunluk getiren olayları açığa çıkarıyor. İzleyicisine ise ele aldığı tüm konular hakkında bilgiler veriyor. Kayıpların bulunduğu, cinayetlerin çözüldüğü bu programda sular durulmuyor. Gündüz kuşağının en beğenilen programı olan Müge Anlı ile Tatlı Sert her sabah saat 10.00’da ATV ekranlarından sevenleri ile buluşmaya devam ediyor.

Müge Anlı İle Tatlı Sert 13 Ekim Programında Neler Oldu?

Dün yayınlanan haftanın ilk programında akıllara durgunluk getiren olaylar peş peşe yaşandı. Türkiye gündeminde bomba etkisi yaratmış olan Saliha Çalışkan konusu ile yeni gelişmeler seyirciler ile paylaşıldı. Eski kocası tarafından Saliha Çalışkan öldürüldü mü sorusu izleyicinin akıllarını karıştırıyor.

Dün yayınlanan programda diğer bir gündem ise emekli hemşire olan 50 yaşındaki Hatice Tusu’nun nerede olduğu. Evinin yakınlarında telefonunu ve aracını bırakan kadının tek başına yaşadığı biliniyor. Diğer bir gündem ise Sirkeci Tren Garı’na 32 yıl önce bıraktığı çocuğuna ulaşmak isteyen Şükran Sakin Müge Anlı’dan yardım almak için programa katıldı.

Müge Anlı İle Tatlı Sert 14 Ekim Programı Gündemleri

Bugün yayınlanan programda ise 32 yıl önce bıraktığı bebeğini arayan Şükran Sakin olacak. Bunun yanında ise Saliha Çalışkan ile ilgili şok gelişmeler ekranlara gelecek. Bugün saat 10.00’da sevenleri ile ATV ekranlarından buluşacak.

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@