Medya

#


Acun Ilıcalı Yaptı Yine Yapacağını! Sihirli Annem Kadrosunda Büyük Değişiklik Yaşandı! Seyirciler Tepkili! mask

Acun Ilıcalı Yaptı Yine Yapacağını! Sihirli Annem Kadrosunda Büyük Değişiklik Yaşandı! Seyirciler Tepkili!

TV 8 patronu ve usta televizyoncu Acun Ilıcalı’nın, kızı Melisa’nın izlediğini görünce gelecek gördüğü Sihirli Annem dizisi, aradan geçen uzun yıllardan sonra Exxen ekranlarında yeniden izleyici ile buluşmaya başladı. Oyuncu kadrosu tamamen değişerek yeniden ekranlara taşınan dizi, daha ilk kez yılbaşından hemen sonra Exxen ekranlarında izleyici ile buluşmuştu fakat diziden değişiklik hamlesi gecikmedi.Kuruluş Osman Dizisinde Makyaj Hatası Dizi İzleyenlerin Sahneleri Karıştırmasına Neden Oldu! Bıçakla Elini Yardı Ama Tek Damla Kan Akmadı! mask

Kuruluş Osman Dizisinde Makyaj Hatası Dizi İzleyenlerin Sahneleri Karıştırmasına Neden Oldu! Bıçakla Elini Yardı Ama Tek Damla Kan Akmadı!

ATV ekranlarında izleyicisi ile buluşan ve daha önce yayınlanmış olan Diriliş Ertuğrul dizisinin devam niteliğinde olan Kuruluş Osman dizisi, izleyenleri ekran başına kilitlemeye ve başarılı bir şekilde yolunda ilerlemeye devam ediyor. Tarihi olayların kurgulanarak ekranlara taşındığı dizi, izleyiciler tarafından oldukça seviliyor ve ilgi ile takip ediliyor.

DEVAMINI GÖSTER