Masterchef'te Pazar Günü Elenecek İsim İfşa Oldu? Masterchef Mardin Dış Çekim Sızdırıldı! Acun Ilıcalı...

Masterchef'te Pazar Günü Elenecek İsim İfşa Oldu? Masterchef 10 Ekim 2021 Bölümü Öyle Bir İfşa Edildi ki; Acun Ilıcalı Sinirden Deliye Dönecek!

Masterchef Türkiye 2021 09.10.2021 - 09:55 09.10.2021 - 10:15

Masterchef'te Pazar Günü Elenecek İsim İfşa Oldu? Masterchef 10 Ekim 2021 Bölümü Öyle Bir İfşa Edildi ki; Acun Ilıcalı Sinirden Deliye Dönecek! TV8 ekranlarının en sevilen yarışması Masterchef hız kesmeden ekranlarda yerini almaya devam ediyor. Ana kadroyla 7nci hafta çekimlerinin hız kesmeden devam ettiği bölümlerde bu hafta eleme potasında kimlerin yer aldığı belli oldu.

Potaya giren isimlerden kim elenecek, bu hafta hayallerine kim veda edecek en merak edilen detaylar arasında yer aldı. 10 Ekim akşamı yayınlanacak yeni bölümde Masterchef eleme oyunu meydana gelecek ve üst tura geçemeyen yarışmacılardan tabağı en az lezzetli olan bu hafta hayallerine veda eden isim olacak. Fakat öyle bir isim eleniyor ki bu hafta hayallerine veda eden ismi duyanlar kulaklarına inanamadı.

Başarısı ile göz dolduran o ismin hayallerine daha ilk haftalardan veda etmesi tüm hayranlarını derin bir yasa boğdu. Kimsenin beklemediği o isim ifşa olunca adeta Acun Ilıcalı artık ne yapacağını bilemedi ve sinir küplerine bindi. Peki, 10 Ekim Masterchef eleme potasından elenen isim kim, 10 Ekim 2021 tarihinde hayallerine veda eden isim ifşa oldu mu? Acun Ilıcalı artık elenen ismin yayınlanmadan önce ifşa olması karşısında deliye dönecek. İşte, kimsenin beklemediği elenen o isim!

Mardin Dış Çekimlerinde Masterchef 10 Ekim Elenen İsim İfşa Oldu!

Masterchef 10 Ekim akşamı yayınlanacak yeni bölümde elenen isim belli oldu. Görenler gözlerine inanamadı. Bu kadarı da olmaz dedirten o isim başarısıyla kısa sürede herkesi kendisine hayran bırakmıştı. Bu hafta eleme potasında yer alan;

1.      Tahsin

2.      Dilara

3.      Azize

4.      Pelin

5.      Mustafa

6.       Burcu

Olarak dikkatleri çekti. Eleme potasında yer alan tüm isimlerin çok güçlü olması giden ismin kim olacağı konusunda kafaları karıştırdı. Öyle bir isim elendi ki gören herkes şok oldu. Peki, bu hafta hayallerine veda eden isim kim? İşte, detaylar…

Masterchef'te Pazar Günü Elenecek İsim İfşa Oldu? Masterchef 10 Ekim 2021 Bölümü Öyle Bir İfşa Edildi ki; Acun Ilıcalı Sinirden Deliye Dönecek!

Masterchef 10 Ekim 2021 akşamı TV8 ekranlarında yayınlanacak yeni bölümde elenen isim belli oldu. Mardin dış çekimleri sırasında yapılan ifşa herkesi şaşkına çevirdi. Dilara ve Mustafa ikilisinden bir ismin elendiği ifşa edilirken büyük bir kısmın Dilara’dan yana olması bu hafta hayallerine veda eden ismin Dilara olma ihtimallerini daha güçlü bir hale getiriyor.