Masterchef Yarışmasında Görülmemiş Olay! 83 Milyonun Önünde Şefler Resmen Yerin Dibine Soktu! Katıldığına Katılacağına…

MasterChef Türkiye 2021 sezonunda, yarışmacılar masterclass eğitimlerinden geçti. Programın Cumartesi akşamı ekranlara gelen 76. bölümünde yaşananlar, ekranlara damgasını vurdu. İşte merak edilenler.

Masterchef Türkiye 2021 27.09.2021 - 12:44 27.09.2021 - 12:46

MasterChef Türkiye 2021 sezonunda, yarışmacılar masterclass eğitimlerinden geçti. Programın Cumartesi akşamı ekranlara gelen 76. bölümünde yaşananlar, ekranlara damgasını vurdu. Peynir üretim aşamalarını öğrenen ve ana kadroya girme mücadelesi veren yedek yarışmacıların ekranlara geldiği bölümde, Zerda’nın yaşadığı talihsizlikler ve şeflerin tavırları bölüme damgasını vurdu. İşte detaylar…

TV 8 ekranlarında şimdilerde 2021 sezonuyla izleyici karşısına çıkan MasterChef Türkiye programı 2018 yılından bu yana TV 8 ekranlarında izleyicisi ile buluşuyor. Sevilen programın her bir bölümü izleyicilerin ilgisini çekmeyi başarıyor ve MasterChef Türkiye programı da her bölümüyle reytinglerde çok iyi sonuçlar elde ediyor. Sevilen programda yarışmacıların kendi aralarındaki diyalogları ve şeflerin yarışmacılarla olan diyalogları, her bölümde ekranlara damga vurmayı başarıyor. Sevilen programda yaşanan anlar, isimler arasındaki diyaloglar ve zaman zaman görülen gerginlikler, yarışmanın reytinglerde rekor sonuçlar almasını doğrudan etkiliyor. Sevilen programın ekranlara gelen 76. bölümünde de yine ekranlara damgasını vuracak gelişmeler yaşandı. Yarışmacılar, peynirin üretim aşamalarını gördü ve yedek kadro yarışmacıları, ana kadroya girmek için tezgah başına geçti. Yarışmada ne olduysa o anlarda oldu. Haberin devamı için lütfen diğer sayfaya geçiniz…

MasterChef Tarihinde Bir İlk

MasterChef Türkiye 2021 programının 76. bölümü, Cumartesi akşamı ekranlara geldi. Programda, ana kadroda yer alan yarışmacılar masterclass eğitimleri kapsamında peynirin üretim aşamalarını gördü ve peynir tadımları yaptı. Tadım sonrası gecenin ödülü için yarışan yarışmacılardan kazanan isim Mustafa oldu. Diğer taraftan, haftalardır ana kadroya girmek isteyen 10 yedek yarışmacı da önlüklerini giyip tezgah başına geçti. Yedekten gelip ana kadroya girecek olan son 2 ismin belli olacağı bölümde bir ilk yaşandı.

Zerda O Yanıtı Verince…

615037d286b2440dd03f3907

Şefler, ilk kez iki ismin birden kadroya gireceğini açıkladı ve yarışmacılardan lazanya yapmalarını istedi. Şeflere lazanyasını sunan Zerda, o anlarda büyük bir şok yaşadı. Yapım aşamasında sıkıntılar yaşayan Zerda yarım lazanya götürünce Mehmet Şef “Kızım nerede bunun yarısı?” diye sordu. Somer Şef de “Kim yedi bunu? diye sordu. Somer Şef, Ardahanlı olduğunu öğrendiği Zerda’ya “Onu böyle orda sofraya getirseler ne derler?” diye sorunca Zerda da “Yaptım ama önemli olan lezzeti, derim” yanıtını verdi. Bunun üzerine Danilo Şef de Zerda’nın görevinin tamamlayamadığını bu yüzden tabağını değerlendirmeyeceklerini söyledi.