Masterchef Tunahan Resmen Darphane Oldu Para Basıyor Denilebilir! Masterchef’ten Kazandığı Parayı Duyanların Aklı Fikri

Ekranların en çok izlenen yarışma programlarından biri olan MasterChef Türkiye 2021 yarışmasında yeni yarışmacıların ne kadar kazandığı ortaya çıktı. İşte herkesin merak ettiği o kazançlar...

Masterchef Türkiye 2021 21.09.2021 - 11:34 21.09.2021 - 11:36

Ekranların en çok izlenen yarışma programlarından biri olan MasterChef Türkiye 2021 yarışmasında yeni yarışmacıların ne kadar kazandığı ortaya çıktı. Eleme turlarından bu yana sempatisi ile yarışmanın en çok sevilen ismi haline gelen ve sosyal medyada takipçi sayısını bir gecede 50 kat artıran Tunahan Ak’ın MasterChef Türkiye 2021’ye vedasının ardından ortaya çıkan o miktarlar, herkesi şaşkına çevirdi. Tunahan Ak’ın yarışmadan aldığı parayı duyan MasterChef Türkiye 2021 yarışmacıları ise, resmen; “Tunahan para basıyormuş” dedi! Peki, MasterChef Türkiye 2021 yarışmacıları ne kadar kazanıyor? MasterChef Türkiye 2021 Tunahan Ak ne kadar kazanıyor? İşte, detaylar…

TV8 ekranlarından yayın hayatına hız kesmeden devam eden MasterChef Türkiye yarışması, İngiltere kökenli bir aşçılık yarışının Türkiye versiyonunu seyirci karşısına çıkaracak şekilde uyarlandı. Profesyonel bir şekilde yemek yapmayı konu edinen ve yarışmacılarını bir hayli zorlayan yarışma programlarından biri ola n MasterChef Türkiye, bu sezon 2021 ismiyle ekranlara gelmeye başladı. TV8 ekranlarındaki dördüncü sezonunu yayınlamaya başlayan MasterChef Türkiye yarışmasının 2021 sezonunda yer alan yarışmacıların ise, yapımdan para aldığı iddia edildi!

Birbirinden iddialı yarışmacıları ile TV8 ekranları aracılığıyla seyircisinin karşısına çıkan MasterChef Türkiye 2021 yarışması, pek çok ismi popüler hale getirmeyi şimdiden başardı. O isimlerden biri olan Tunahan Ak, eleme turlarından bu yana MasterChef Türkiye 2021 seyircisinin gönlünde sempatisi ile taht kurdu. Sosyal medyada en çok takip edilen MasterChef Türkiye 2021 yarışmacısı olan Tunahan Ak, bir süredir performans düşüklüğü yaşıyordu. 19 Eylül 2021 Pazar günü yayınlanan eleme gecesinde MasterChef Türkiye 2021 yarışmasına veda eden Tunahan Ak, ardında pek çok iddia bıraktı. O iddialardan biri ise, Tunahan Ak’ın MasterChef Türkiye 2021 yarışmasından para aldığı yönünde oldu!  

Her sezonunda yarışmacılarına para verdiği yönündeki iddialar ile karşılaşan MasterChef Türkiye, bu sezonunda da aynı iddia ile karşılaştı. Yarışmacılarının gündelik işlerinden vazgeçerek katıldığı MasterChef Türkiye yarışmasının ortaya çıkan gelir kaybını dengelemek için yarışmacılarına ödemeye yaptığı söylentisi bir kez daha ortalığı karıştırdı. 10 bin ile 30 bin TL arasında para kazandığı iddia edilen MasterChef Türkiye 2021 yarışmacılarından en çok parayı alan isimlerden birisinin ise Tunahan Ak olduğu iddia edildi. Ancak konuyla ilgili iddialar yapım ekibi tarafından henüz teyit ya da ret edilmedi.