TV8 ekranlarının fenomen yarışma programlarından biri olan MasterChef Türkiye 2021 yarışması, iddialı yarışmacıları ile gündemlerden düşmemeye devam ediyor. O isimlerden biri olan Hasan Biltekin ise, şu sıralar özel hayatı ile sıkça gündeme geliyor. Öte yandan yakın zamanda bir acı kayıp ile gündemlere gelen Hasan Biltekin en çok sevgilisi olup olmadığını MasterChef Türkiye 2021 yarışmasının izleyenlerine merak ettiriyor. Peki, Masterchef Hasan’ın sevgilisi kim? Masterchef Hasan evli mi, bekar mı? İşte, detaylar…

MasterChef Türkiye 2021 yarışmasının iddialı isimlerinden biri olan Hasan Biltekin, MasterChef yolculuğundaki ikinci senesini geçiriyor. Geçtiğimiz sezon da yarışmaya katılan ve eleme turundan geçmesine rağmen annesinin rahatsızlığı nedeniyle yarışmaya devam edemeyen MasterChef Türkiye 2021 yarışmacısı Hasan Biltekin, bu sezon tüm sorunlarını bir kenara bırakıp iddiasını konuşturuyor. Renkli bir sosyal medya hesabına sahip olan Hasan, şu sıralar sevgilisi olup olmadığı sorusu ile MasterChef Türkiye 2021 yarışmasının izleyenlerinin gündeminde yer alıyor!

Aslen Nevşehirli olan Hasan Biltekin, 27 yaşında olup, 1994 yılında dünyaya geliyor. Turizm Otelcilik Okulu’nda lise eğitimini tamamlayan MasterChef Türkiye 2021 yarışmacısı Hasan Biltekin, üniversite eğitimini Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi ÜSET Meslek Yüksek Okulu’nda tamamlıyor. Yemek sektöründe liseden beri çeşitli işler yapan Hasan Biltekin, otel koordinatörlüğü ve Nevşehir belediye spor kulübü mutfak şefliği gibi uzmanlık gerektiren meslekleri yerine getirmiş bulunuyor. Ulusal ve Uluslararası yarışmalarda toplamda 18 madalya ve kupa kazanan Hasan Biltekin, yemek sektöründeki yetkinliğini de bir hayli kanıtlamayı başarıyor. Öte yandan “hasanbiltekinnn” adı ile Instagram’da yer alan Hasan Biltekin, çok merak edilen o sevgili sorusuna da attığı bir post ile cevap vermiş bulunuyor!

Sosyal medyada takipçileri tarafından sıkça şarkıcı Murat Boz'a benzetilen Hasan Biltekin, medya sektöründe de küçük çaplı işler yapmış bulunuyor. Yıllar önce Emrah'ın Aşk ve Mavi isimli dizisinde figüranlık yapan MasterChef Türkiye 2021 yarışmacısı Hasan Biltekin, özel hayatındaki gelişmelerini de sosyal medya hesabından paylaşıyor. Bir süredir Doktor olan Hülya Acar ile mutlu bir birliktelik yaşayan Hasan Biltekin, şu sıralar sevgilisinin acı kaybı ile derin bir üzüntüye boğulmuş bulunuyor. Geçtiğimiz günlerde annesini kaybeden Hülya Acar, en büyük desteği ise, sevgilisi Hasan Biltekin’den alıyor gibi duruyor.