Masterchef Eren Sakalsız Haliyle Şok Etti! Bir Bakan Bir Daha Bakıyor, Kimse İnanmıyor! Masterchef Eren Kaşıkçı Kimdir?

Tarzı ile MasterChef Türkiye 2021 yarışmasının en çok konuşulan yarışmacılarından biri olan Eren Kaşıkçı, eski halleri ile olay yarattı. Sizde eski hallerini merak ediyorsanız buyurun haberimize...

Magazin 20.10.2021 - 10:58 20.10.2021 - 10:58

Tarzı ile MasterChef Türkiye 2021 yarışmasının en çok konuşulan yarışmacılarından biri olan Eren Kaşıkçı, eski halleri ile olay yarattı. MasterChef Türkiye 2021 yarışmasında kızıl sakal lakabına sahip olan, hatta Instagram hesabını bu lakap üzerine kuran Masterchef Eren sakalsız haliyle şok etti! MasterChef Türkiye 2021 yarışmacısı Eren Kaşıkçı’nın o hallerine bir bakan bir daha baktı, kimse inanmadı! Peki, Masterchef Eren Kaşıkçı kimdir, kaç yaşındadır? İşte, detaylar…

MasterChef Türkiye 2021 yarışmasına 12. sıradan dahil olan Eren Kaşıkçı, ilk eleme turunda yaptığı İmroz Kuzusu tabağı ile jüri üyelerinin üçünden de evet cevabını alarak, yarışmaya ilk adımını attı. Devam eden eleme turlarında birbirinden iddialı tabaklar ortaya çıkaran Eren Kaşıkçı, MasterChef Türkiye 2021 yarışının ana kadrosuna dahil olmayı be bugüne kadar yarışın içerisinde kalmayı başardı. 1989 yılında Kırıkkale'de dünyaya gelen MasterChef Türkiye 2021 yarışmacısı Eren Kaşıkçı, aslen Tokatlı olan bir ailede doğdu. Babası asker, annesi ise ev hanımı olan Eren Kaşıkçı, bir de kardeşe sahip olarak büyüdü. Babasının mesleğinden dolayı çocukluğu gezerek geçen Eren Kaşıkçı, evlendi ve bir de çocuk sahibi oldu. Ancak Eren Kaşıkçı’nın hayatı ile ilgili hiçbir şey o fotoğraflar kadar takipçilerini şaşırtmadı!

İlkokulu Balıkesir Edretmit'te, ortaokulu Kıbrıs'ta, liseyi ise Samsun Turizm Meslek Lisesi’nde okuyan Eren Kaşıkçı, üniversite eğitimine de Samsun’da bulunan 19 Mayıs Üniversitesi Turizm Bölümü'ne girerek devam ettirdi. Ardından üniversite eğitimini yarıda bırakarak İstanbul’a taşınana Eren Kaşıkçı, 2012-2013 yıllarında özel bir aşçılık okulundan eğitim aldı. Turizm sektörünün pek çok farklı pozisyonunda şu ana dek çalışmış olan MasterChef Türkiye 2021 yarışmacısı Eren Kaşıkçı, sörf restoranında aşçılık yaparken, programa katılmaya karar verdi. Öte yandan çalıştığı bir otelde eşi Ecem Kaşıkçı ile tanışan Eren Kaşıkçı, 2015 yılında evlendi, 2020 yılında ise, Derin Maya isimli bir kız çocuğunun babası oldu. Şimdilerde Gökçeada’da yaşayan Eren Kaşıkçı’nın sakalsız hali ise, herkesin ağzını açık bıraktı!

eren kaşıkçı (2)

Kendine has tarzıyla MasterChef Türkiye 2021 yarışmasının en çok dikkat çeken isimlerinden biri olan Eren Kaşıkçı, 'kizilsakalinmutfag' kullanıcı adı ile Instagram’daki yerini aldı. Şu an 10 bin takipçisi olan MasterChef Türkiye 2021 yarışmacısı Eren Kaşıkçı, profilinde yer alan sakalsız fotoğrafları ile takipçilerinin dikkatini çekti. Kızıl sakalı ile adeta bütünleşmiş olan Eren Kaşıkçı’nın o hallerini gören takipçileri ise, yarışmacıyı tanıyamadı!