Masterchef Eren Kaşıkçı Sakalsız Haliyle Şok Etti! Kırmızı Sakallarını Kesince Kimse Tanıyamadı! Meğer…

MasterChef Türkiye 2021 yarışmasının en çok dikkat çeken yarışmacılarından biri olan ve “Kızıl Sakal” lakabı ile anılan Eren Kaşıkçı ile ilgili merak edilen tüm detaylar haberimizde...

Masterchef Türkiye 2021 13.10.2021 - 15:58 13.10.2021 - 16:01

Türkiye’nin en çok konuşulan yarışma programlarından biri olan MasterChef Türkiye yarışması, bu sezon 2021 yarışı ile ekranlara geliyor. En iddialı yarışmacıları ile seyircisinin karşısına çıkmaya başlayan MasterChef Türkiye 2021 yarışması, şimdilerde 15 kişi ile yoluna devam ediyor. Adım adım şampiyonuna yaklaşan MasterChef Türkiye 2021 yarışmasının en çok dikkat çeken yarışmacılarından biri olan ve “Kızıl Sakal” lakabı ile anılan Eren Kaşıkçı’nın eski hali ise, birden tüm yarışın önüne geçti! Peki, Masterchef Eren Kaşıkçı kimdir? Masterchef Eren Kaşıkçı sakalsız hali nasıl? İşte, detaylar…

MasterChef Türkiye 2021 yarışına iddialı bir giriş yapan Eren Kaşıkçı, ilk turda yaptığı imroz kuzusu ile üç evet alan isimlerden birisi oldu. Ardından üç yarışmacı ile düelloya çıkan Eren Kaşıkçı, Bahri ve Emirhan isimli yarışmacıları eleyerek final turuna yükseldi. Yedi yarışmacı ile eleme finaline çıkan Eren Kaşıkçı, MasterChef Türkiye 2021 yarışmasının 12. ismi olarak ana kadroya dahil oldu. Şimdilerde uzun ve kızıl sakalları ile tüm dikkatleri üzerine çeken MasterChef Türkiye 2021 yarışmacısı Eren Kaşıkçı, eski halleri ile gündemleri altüst etti!  

Yarışmaya Çanakkale’den katılan MasterChef Türkiye 2021 yarışmacısı Eren Kaşıkçı, kısa süre içerisinde yarışmanın iddialı isimlerinden biri oldu. 1989 yılında doğan ve babasının mesleği gereği sürekli şehir değiştiren Eren Kaşıkçı, aslen Tokatlı olduğunu yarışmanın eleme turlarında dile getirmişti. 32 yaşında olan ve Gökçeada'da yaşayan MasterChef Türkiye 2021 Eren, eğitimini yarıda bırakarak, ailesi ile birlikte İstanbul’a taşındı. İstanbul'da uzun süre çeşitli otellerde çalışan Eren Kaşıkçı, şimdilerde Gökçeada’da bir sörf otelinde şeflik yapmaya başladı. Otellerde çalıştığı esnasında Ecem isimli bir kadın ile evlenen MasterChef Türkiye 2021 yarışmacısı Eren Kaşıkçı, bir de çocuk sahip oldu. Öte yandan Eren Kaşıkçı’nın gençlik halleri herkesi şoke etmeyi başardı!

Yarışma boyunca özellikle jüri üyesi Somer Sivrioğlu tarafından “Kızıl Sakal” lakabı ile çağırdığı Eren Kaşıkçı, bu lakabı Instagram hesabındaki kullanıcı adından aldı. Instagram’da “kizilsakalinmutfag” ismi ile var olan Eren Kaşıkçı, uzun sakalları ile bir hayli dikkat çekti. MasterChef Türkiye 2021 yarışmasının ardından seyircinin yakın markaja aldığı Eren Kaşıkçı, eski fotoğrafları ile ortalığı karıştırdı. MasterChef Türkiye 2021 yarışmacısı Eren Kaşıkçı’nın sakalsız halini gören kişiler ise, yarışmacıyı resmen tanıyamadı.