Masterchef Duygu Acarsoy Şimdi Neyle Uğraşıyor? Masterchef Duygu Acarsoy Nerede Çalışıyor? Duygu Acarsoy Kimdir?

MasterChef Türkiye yarışması, yarışmaya katılan kişilerin hayatını değiştirmeyi başarıyor. Bunlardan birisi de Duygu Acarsoy. İşte Duygu Acarsoy ile ilgili merak edilen tüm detaylar...

Masterchef Türkiye 2021 13.10.2021 - 15:50 13.10.2021 - 15:53

Türkiye’nin iddialı yapımlarından birisi olan MasterChef Türkiye yarışması, yarışmaya katılan kişilerin hayatını değiştirmeyi başarıyor. Yarışmadan sonra kendi işlerini yapmaya devam eden MasterChef Türkiye yarışmacıları, mutfaktan da kopamıyor. Öte yandan MasterChef Türkiye 2020 yarışmasının güzel ve başarılı yarışmacılarından biri olan Duygu Acarsoy, şimdilerdeki yaşantısı ile herkesi şaşırtmayı başarıyor! Peki, Masterchef Duygu Acarsoy şimdi neyle uğraşıyor? Masterchef Duygu Acarsoy nerede çalışıyor? Masterchef Duygu Acarsoy kimdir? İşte, detaylar…

TV8 ekranlarının en çok izlenen yarışmalarından biri olan MasterChef Türkiye, geçtiğimiz sezon 2020 yarışı ile ekranlara geldi. Dört sezondur TV8 ekranlarından yayınlanan MasterChef Türkiye, 2020 yarışında da jüri üyeliklerini Somer Sivrioğlu, Mehmet Yalçınkaya ve Danilo Zanna’ya emanet etti. Unutulmaz yarışmacıları ile seneye damga vuran MasterChef Türkiye 2020 yarışmasının en çok konuşulan isimlerinden biri olan Duygu Acarsoy ise, ilk eleme turundan iki evet ile üçlü düellolara yükseldi. Üçlü düelloda Gamze Günalp ve Oya Çelik isimli yarışmacıları eleyen MasterChef Türkiye 2020 yarışmacısı Duygu Acarsoy, elemelerin final turunda en iyi çökertme kebabını yaparak, ana kadroya dahil olan ikinci isim oldu!

İyi bir gastronomi eğitimi alan MasterChef Türkiye 2020 yarışmacısı Duygu Acarsoy, 1985 yılında dünyaya geldi ve yarışmaya 35 yaşında katıldı. Eğitiminin ilk ayağını Ankara Üniversitesi Ziraat Fakültesi’nde tamamlayan MasterChef Türkiye 2020 Duygu, yarışmaya da Ankara’dan katıldı. Üniversite eğitiminin ardından Almanya ve İspanya'da ekmek ve pastacılık eğitimi alan Duygu Acarsoy, dondurma ve sorbe lezzetleri üzerine de uzmanlık derecesinde çeşitli eğitimler aldı. Yarışmaya katıldığı esnada özel bir üniversitede eğitmenlik yapan MasterChef Türkiye 2020 yarışmacısı Duygu Acarsoy, yarışmadan sonra kariyerine aynen devam etti!

MasterChef Türkiye 2020 yarışması boyunca performansı ve güzelliği ile seyircinin dikkatini çeken isimlerden birisi olan Duygu Acarsoy, yarışmadan sonra hayatına kaldığı yerden devam eden isimlerden oldu. Hayatında bariz değişiklikler yapmayarak takipçilerinin takdirini alan isimlerden birisi olan MasterChef Türkiye 2020 yarışması Duygu Acarsoy, eğitmen şefi olarak çalıştığı özel bir üniversitedeki işine devam etmeye başladı. Öte yandan destekçileri ile bağlantısını koparmayan Duygu Acarsoy, https://www.instagram.com/dacarsoy/ linkindeki Instagram hesabıyla takipçileri ile olan bağını koparmadı.