Masterchef Barbaros Şimdi Neyle Uğraşıyor? Masterchef Barbaros Nerede Çalışıyor? Masterchef Barbaros Kimdir?

MasterChef Türkiye 2020 yarışmasının en çok konuşulan isimlerinden birisi olan Barbaros Yoloğlu ise çok merak edilen bir yarışmacı. İşte Barbaros Yoloğlu ile merak edilen tüm detaylar...

Masterchef Türkiye 2021 20.10.2021 - 10:59 20.10.2021 - 10:59

Geçtiğimiz sezonun en çok izlenen yarışmalarından biri olan MasterChef Türkiye 2020 yarışması, ilk üç yarışmacısı ile gündemleri adeta etkisi altına aldı. MasterChef Türkiye 2020 yarışmasının en çok konuşulan isimlerinden birisi olan Barbaros Yoloğlu ise, yarışmadan sonra paraya para demeyen isimler arasında yer aldı. Yarışmayı ikinci olarak tamamlayan Barbaros Yoloğlu, finalin ardından kariyerini bambaşka bir alana taşıdı! Peki, Masterchef Barbaros şimdi neyle uğraşıyor? Masterchef Barbaros nerede çalışıyor? Masterchef Barbaros kimdir, kaç yaşındadır? İşte, detaylar…

Yarışma boyunca performansı ile tüm gözleri üzerine çevirten MasterChef Türkiye 2020 yarışmacısı Barbaros Yoloğlu, ilk eleme etabından final anına kadar yarışa dahil olan iki isimden biri oldu. Final anından Serhat Doğramacı ile yarışan ve son tabak ile yarışı kaybeden Barbaros Yoloğlu, MasterChef Türkiye 2020 yarışmasının ikinci olarak bitirdi. Yarış boyunca mütevaziliği ile dikkat çeken sayılı isimlerden birisi olan MasterChef Türkiye 2020 Serhat, şimdilerde yetenekleri aracılığıyla adeta bir servet kazanamaya başladı!

Genç yaşta MasterChef Türkiye 2020 yarışmasına dahil olan isimlerden birisi olan Barbaros Yoloğlu, Samsun’un Alaçam ilçesinde 1994 yılında dünyada geldi. Liseye başlamadan önce güreş ve farklı spor dalları ile yakından ilgilenen MasterChef Türkiye 2020 yarışmacısı Barbaros Yoloğlu, Turizm Lisesi’nden mezun oldu. Lise yıllarında turizm alanında staj yapan Barbaros Yoloğlu, üniversite eğitimini ise Erzurum’da aldı. Bu esnada hem okuyan hem de çalışan MasterChef Türkiye 2020 yarışmacısı Barbaros Yoloğlu, bir süre ara verdiği mutfak kariyerine yarışmaya katılmadan 2 sene önce yeniden mutfağa girdi ve yarışmayı ikinci olarak bitirdi. Yarışmanın ardından bir hayli ünlenen Barbaros Yoloğlu, parayı artık internetten kazanmaya başladı!

Yarışmadaki performansı ile tüm seyircinin dikkatini üzerine çeken MasterChef Türkiye 2020 yarışmasının ikincisi Barbaros Yoloğlu, yarışmadan sonra mutfaktaki yeteneklerinden kazandığı parayı başka bir platforma taşıdı. Şimdilerde içerik üreticisi olarak çalışmaya başlayan MasterChef Türkiye 2020 Barbaros,  https://www.instagram.com/barbarosyologlu/?hl=tr uzantılı ve ‘barbarosyologlu’ isimli Instagram adresinden reklamlar almaya başladı. 187 bin takipçisi ile sponsorluk veren firmaların ilk tercihlerinden biri olan Barbaros Yoloğlu, yarışmanın ardından ‘BARBAROS YOLOĞLU’ ismi ile açtığı Youtube kanalı ile de bir hayli ses getirdi.