Masterchef Araz’ın Eski Halini Görenler “Bu Kim” Diyor! Kimse Böyle Bir Değişim Yaşamamıştır! Ağızlar Açık Kaldı…

MasterChef Türkiye 2021 yarışması, iddialı yarışmacıları ile de tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. O isimlerden birisi olan Araz Aknam'ın eski halleri ise oldukça şaşırtıcı. İşte detaylar...

Masterchef Türkiye 2021 13.10.2021 - 16:02 13.10.2021 - 16:07

Ekranların en çok izlenen yapımlarından biri olan MasterChef Türkiye yarışması, 2021 sezonu ile reytingleri altüst etmeye devam ediyor. Her bölümü ile bir hayli izlenen ve ekranlarda fırtınalar estiren MasterChef Türkiye 2021 yarışması, iddialı yarışmacıları ile de tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. O isimlerden birisi olan Araz Aknam ise, yarışmadan önceki tarzı ile herkesi şoke etti! Peki, Masterchef Araz kimdir? Masterchef Araz eski hali nasıl? İşte, detaylar…

Şimdilerde TV8 ekranlarının izleyicisini ele geçirmiş olan MasterChef Türkiye 2021 yarışması, ekranlarda fırtınalar estirmeye başladı. Aldığı reytingler ve eğlenceli yarışlarının yanı sıra iddialı yarışmacıları ile de sıkça konuşulan MasterChef Türkiye 2021 yarışması, şu sıralar yarışmacılarının yarışmadan önceki halleri ile gündeme gelir hale geldi. Yarışmadaki hali ile yarışmadan önceki hali arasında dağlar kadar fark bulunan isimlerden biri olan Araz Aknam ise, o halleri ile MasterChef Türkiye 2021 yarışmasının izleyicisini şoke etmeyi başardı!

MasterChef Türkiye 2021 yarışına yedekten dahil olan Araz Aknam, geçtiğimiz haftalarda yarışı birinci olarak bitirerek ana kadroya dahil oldu. 30 yaşında olan ve aslen İran Azerisi olduğu bilinen MasterChef Türkiye 2021 yarışmacısı Araz Aknam, yarışmaya İstanbul'dan katıldı. İran’da 10 sene kadar yaşadıktan sonra Türkiye’ye taşınan Araz Aknam, inşaat mühendisliğinden mezun oldu. Küçük yaşlardan beri mutfağa ilgisi olduğunu her fırsatta bilinen MasterChef Türkiye 2021 Araz, eleme turunda yaptığı Peru Mutfağı’ndan Levrek Ceviche ile üç ‘evet’i aldı. Yarışmaya dahil olduktan sonra evlenen MasterChef Türkiye 2021 yarışmacısı Araz Aknam’ın eski halleri ise, adeta olay yarattı!

araz aknam 2

MasterChef Türkiye 2021 yarışına dahil olduktan sonra tüm gözleri üzerine çevirmeyi başaran Araz Aknam, ‘arazagak’ isimli ve https://www.instagram.com/arazagak/?hl=tr uzantılı Instagram hesabı üzerinden geçmiş yıllardaki fotoğraflarını paylaşmaya başladı. Yarışmaya katıldıktan sonra 54,4 bin takipçiye sahip olan Araz Aknam, o halleri ile tüm sosyal medyayı karıştırdı. Gençlik yıllarına dair bir fotoğrafı paylaşan MasterChef Türkiye 2021 yarışmacısı Araz Aknam, sakalsız ve kirli sakallı hali ile herkesi şaşkına çevirmeyi başardı!