En Çok İzlenen Videolar

Popüler Videolar

Kuzey Yıldızı 39. Bölüm Full İzle! 14 Kasım Kuzey Yıldızı Son Bölümde Neler Yaşandı?

Dizi 14.11.2020, 11:09

Show TV ekranlarının en sevilen ve beğenilen dizilerinden biri olan Kuzey Yıldızı milyonların dikkatini çekmeye devam ediyor. Google üzerinden kullanıcılar ise Kuzey Yıldızı 39. Bölüm izle, Kuzey Yıldızı son bölüm izle gibi sorguları aratarak erişim sağlamak istiyor. Bizlerde Alfa Haber Ajansı olarak Kuzey Yıldızı 39. Bölüm izle, Kuzey Yıldızı son bölüm izle sorgularına cevap niteliğinde bir makale hazırladık. Haberimiz üzerinden kolayca kesintisiz ve reklamsız erişim keyfi yaşayabilirsiniz.

Show TV ekranlarının en sevilen yapımlarından biri olan Kuzey Yıldızı her bölümde sevenlerine farklı bir heyecan yaşatıyor. Başrollerinde Türkiye’nin en güzel kadınlarından olan Aslıhan Güner İle birlikte İsmail Demirci yer alıyor. Uyumlu çiftin ise 20 yıldır bir türlü birbirlerine kavuşamadıkları aşk konu olarak ele alınıyor. Karadeniz’in en güzel mekanlarında işlenen dizi ise her Cumartesi sevenleri ile buluşuyor.

Kuzey Yıldızı 38. Bölümde Neler Yaşandı?

Sevilen dizinin son yayınlanan bölümünde kahkaha ve heyecan yine tüm bölüm boyunca hakimdi. Macera dolu anların yaşandığı dizide gerçekler ve sırlar bir bir ortaya çıkmaya başladı. Kuzey ve Yıldız’ın ise birbirlerine kavuşmasına çok kısa bir zaman kaldığı gösterildi.

Kuzey Yıldızı dizisinin sevilen karakteri olan Yıldız, gerçekleri öğrenmesinin hemen arkasından büyük bir şok geçirir. Bulut’un yaptıkları karşısında ne yapacağını bilemeyen Yıldız’ın kalbi kırılır. Yaptığı şeylerden sonra ise Yıldız, Bulut’u tamamen hayatından çıkarmaya karar verir. Bulut engelini de ortadan kaldıran Kuzey ve Yıldız sonunda gözlerinin önüne bakacaklardır. Uyumlu ikili artık aralarında bir sorunun ve engelin kalmadığını düşünür. Fakat hiçbir şey bekledikleri gibi olmaz. İkilinin eski düşmanlarından olan Yaşar planlar yapmaya başlar. Yaşar’ın çıkardığı sorunlardan ise Kuzey ve Yıldız çok yorulmuştur. Kuzey ise Yıldız’a kavuşmak adına Yaşar’ı bitirmeye yönelik planlar yapmaya başlar.

Kuzey Yıldızı 39. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Mı?

Ekranların en sevilen dizilerinden biri olan Kuzey Yıldızı’nın fragmanı yayınlandı. Dizinin uyumlu ikilisi olan Kuzey ve Yıldız’ın ise kavuşup kavuşmayacağı merak ediliyor. Bütün detayları ile bu akşam saat 20.00’da ekranlarda olacak.

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@