Emir Yılmaz 
İmtiyaz Sahibi / Grantee

ALFA HABER (AHA)

[email protected]

Genel Yayın Yönetmeni / Editor in Chief
Emir Yılmaz

    [email protected]

Haber Editörleri / News Editors
Elif Duman - [email protected]

Video Editörü / Night Shift Editor
Tolga Duman 

[email protected]

Gece Vardiyası Editörü / Night Shift Editor
Enver Çiçek

[email protected]

Mali Müşavir / Financial Advisor
SMMM Ümit Elve

[email protected]

Reklam / Advertise

[email protected]

Barındırma / Hosting

TE BİLİŞİM

Yazılım / Software
TE Bilişim - Elegant Haber Yazılımı

İletişim / Contact
Ankara

[email protected]

AHA : Haberlerankara.com web sitesi Alfa Haber Ajansı kuruluşudur.

GİZLİLİK İLKELERİ

Bu metin, gizlilik ilkeleri ile alakalı bilgilendirme amacıyla oluşturulmuştur. Alfa Haber Ajansı web adresi üzerinden yapacağınız yorumlarda  kişisel bilgileriniz sizin bilginiz dahilinde kayıt altına alınmaktadır. Bu bilgiler yaptığınız yorum veya kayıt işlemleri ile ilgili size gönderilecek bilgilendirme iletilerinde kullanılır. Yasal bir zorunluluk olmadığı sürece bilgileriniz kesinlikle 3. şahıslarla paylaşılmaz.

Alfa Haber Ajansı’ndaki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Bu tür yönlendirilmiş sayfalar ile ilgili Alfa Haber Ajansı, herhangi bir yasal sorumluluk taşımaz. Ziyaretçiler, yönlendirilen sayfanın gizlilik ve diğer politikalarını gözden geçirmelidir. Bu site basın meslek ilkelerine uymaya söz vermiştir. Görüş, öneri ve şikayetleriniz ile ilgili iletişim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

PRIVACY POLICY

This text has been prepared only for informational purposes about the privacy principles. Your personal information is stored within your consent when you register or make comments on Alfa Haber Ajansı. This information derived from the registration and comments will be used for the informational messages to be sent to you. Your information will not be revealed to 3rd Parties unless there is no legal obligation.

External links on Alfa Haber Ajansı are opened on a new page. Alfa Haber Ajansı does not bear any legal liability with such directed pages. The visitors should review the privacy and other policies on the directed pages. This website promised to comply with the press professional principles. You can contact us from contact page about your opinions, suggestions, and complaints.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@