Diğer burcun insanlarına göre daha zor olduğu bilinen Kova burcu kadınları, iş yaşamından aşk yaşamına kadar farklı olan kişiliklerini sergilemekten asla kaçınmıyor. En karakteristik özelliği olan özgürlükçü tavrını sık sık sergileyen Kova burcu kadınları, ilişkilerinde de bu tavrından besleniyor. Öte yandan Kova burcu kadınları, aşk konusunda her insan ile aynı uyumu yakalamıyor. Peki, Kova burcu kadını hangi burçla evlenmeli? Kova burcu ilişkide hangi burçlarla anlaşır? İşte, detaylar…

Meraklı kişilikleri ile sürekli yeni birilerini tanımaya hevesli insanlar olan Kova burcu kadınları, kadınların en çapkını olarak biliniyor. Flörtü seven ve flört etmeye bayılan Kova burcu kadınları, aşklarında genellikle ciddi ilişkiler aramıyor. Bunun yerine kısa süreli ve eğlenceli birlikteliklere odaklanan Kova burcu kadınları, boş kalmaktan hiç ama hiç haz almıyor. İlişkilerinin uzun olabilmesi için Kova burcu kadınlarını her an eğlendirmek gerekiyor. Öte yandan Kova burcu kadınlarının kimler ile uyumu yakalayabildiğini görenler bir hayli şaşırıyor!

Yapısal olarak kendilerine bir hayli benzeyen İkizler burcu erkekleri ile inanılmaz derecede iyi anlaşan Kova burcu kadınları, bu ilişkilerindeki enerji devam ettiği sürece ilişkilerini bitirmekten yana tavır sergilemiyor. Tıpkı Kova burcu kadınları gibi eğlenmeyi ve eğlenceyi çok seven İkizler burcu erkekleri, Kova burcu kadınlarının aradığı yaşam enerjisini inanılmaz derecede besliyor. Duyarlı yapıları nedeni ile sosyal ve toplumsal olaylara karşı inanılmaz derecede duyarlı olan Kova burcu kadınları, kendisi gibi eşitlikçi bir bakış açısına sahip olan ve denge ile eşitliği her zaman gözetleyen Terazi burcu erkekleri ile de inanılmaz derecede iyi bir uyum yakalıyor. Öte yandan Kova burcu kadınlarının o burç ile inanılmaz derecede uyumlu olması, herkesin küçük dilini yutmasına neden oluyor!

Aşk yaşamlarında Aslan burcu ile birbirine tam zıt tavırlara sahip olan Kova burcu kadınları, Aslan burcu erkekleri ile inanılmaz derece iyi bir ilişki bütünlüğü yaşıyor. Evlilik konusunda muazzam işler çıkaran bu ikili, birbirilerinin tam zıttı olması nedeniyle birbirlerini adeta bütünlüyor. Zıt kutupların birbirini çektiğine dair çok net bir kanıt olan Kova burcu kadınları ve Aslan burcu erkekleri, sürekli savaş halinde olmaları nedeniyle ilişkilerini canlı ve diri tutuyor!