Konut almada büyük avantaj! ING Bank düşük faizli konut kredisi veriyor! ING konut kredisi kaç para?

Merkez Bankası tarafından yapılan son politika faiz indiriminin ardından ilk defa bir özel banka kamu bankalarının faiz oranlarına kadar inerek konut kredisinde %0,98 faiz oranları uygulamaktadır.

Ekonomi 29.09.2021 - 23:13 29.09.2021 - 23:14

Kamu bankalarının bile altında bir faiz oranı ile Türkiye’de en uygun oranlı konut kredisi veren ING Bank, müşterileri için cazip fırsatlar sunmaktadır. ING Bank kredi kampanyaları arasında en dikkat çeken konut kredileri, düşük faiz oranları ve uzun vade seçenekleri ile herkesi kolayca ev sahibi yapmaktadır.

ING Bank konut kredisi faiz oranlarının indirilmesinin ardından özel ve kamu bankalarının altında bir faiz oranına sahip olmayı başaran ING Bank, kredi kampanyası kapsamında ayrıca eşit, ara ödemeli ve anapara ödemeli esnek ödeneme planlarına sahiptir. ING Bank şubelerinden %0,98 faiz oranları ile konut kredisi almak için banka şubelerinden kredi başvurunuzu yapabilirsiniz.

ING Bank Yüzde 1.47 Faizli Konut Kredisi Maliyet Oranları 2021

ING Bank konut kredisi faiz indiriminin ardından bankalar arasında uzun süredir yaşanan rekabet iyice alevlenmiştir. Buna göre ING Bank tarafından yapılan son güncelleme ile belirlenen maliyet oranları:

Kredi Tutarı: 100.000 TL Faiz Oranı: %1,47 Kredi Vadesi: 120 Ay Kredi Tahsis Ücreti: 500 TL Yıllık Toplam Maliyet Oranı: ,7467 Aylık Taksit Tutarı 1,778.74TL

Olarak hesaplanmıştır. Söz konusu oranlar 100 bin TL değerince bir konut kredisi için belirlenmiştir. Kredi miktarına göre oranlarda farklılıklar ortaya çıkabilir. ING Bank’ın uyguladığı avantajlı faiz oranları sayesinde tüm müşterilerinin kira öder gibi ev sahibi olması mümkün hale getirilmiştir. ING Bank konut kredisi faiz oranı ve uzun vade seçeneklerinden hemen yararlanabilirsiniz.

ING Bank Konut Kredisi Ödeme Seçenekleri

Türkiye Cumhuriyeti Merkez Bankası tarafından yapılan faiz indirimi sonrası konut kredisi faiz oranlarını %1’in altına çeken ING Bank, konut kredisi indirimlerinden yararlanmak isteyen müşterileri için her bütçeye uygun ödeme seçeneği sunmaktadır. ING Bank geri ödeme seçenekleri arasında:

Eşit taksitli ödeme, Eşit anapara ödemeli kredi, Ara ödemeli kredi vb. Olarak belirlenmiştir. Kişiye özel belirlenen ödeme seçenekleri sayesinde masrafları en aza indirebilir ve avantajlı oranlarla ödeme gerçekleştirebilirsiniz.

ING Bank Konut Kredisi Başvurusu

ING Bank konur kredisi başvuru için internet veya mobil bankacılık üzerinden online randevu aldıktan sonra en yakın ING Bank şubesine giderek kredi görüşmelerine başlayabilirsiniz. Diğer krediler için belirlenen hızlı kredi başvurusundan farklı olarak konut kredisine ING Bank şubelerinden başvuru yapılması gerekmektedir.

Kredi başvuru için gerekli belgeler:

Kredi başvuru formu, Kimlik belgesi, Çalışma ve gelir durumunu gösteren belge, Satın alınmak istenen konutun tapu belgesi, Şube tarafından istenen diğer belgeler.

Kredi başvuruları sırasında ayrıca gerekli görülmesi halinde kefil ve teminata ilişkin belgeler de banka şubesi tarafından sizden talep edilebilir.