Kırmızı Oda Dizisinin Sadi’sinden Acun Ilıcalı’ya Rest! “Ekmek Yedirmem” Demişti, Rakip Oldu! Ortalığı Yıkmaya Geliyor…

TV8 ekranlarındaki Kırmızı Oda dizisinde yer alan Erkan Petekayya’dan şok rest! Acun Ilıcalı’ya resmen darbe yaptı!

Yaşam 27.09.2021 - 10:01 27.09.2021 - 10:12

TV8 ekranlarında yer alan Kırmızı Oda dizisinde Delikanlı Sadi karakterine hayat veren başarılı oyuncu Erkan Petekkaya, Acun Ilıcalı’yla şok bir tartışmaya girmiş ve Kırmızı Oda dizisinden ayrılmıştı. Tv8 Ekranlarında yer alan müzik ödüllerinin olduğu gecede Kerimcan Durmaz’ın ödül almasına tepkisini koyan Erkan Petekkaya, Acun Ilıcalı’ya skandal sözlerde bulunmuştu.

Erkan Petekkaya, Acun Ilıcalı’ya “Bu kişi cinsel organını gözünüze soktu. Sizin gözlerinize. Helal olsun. Sizler utanmaz, iflah olmaz, kötü kişilersiniz. Acun Bey yuh size. Ahlak yoksunu. Utanıyorum senin kanalında olduğum için. Acun efendi yuh” sözlerini dile getirmişti. Acun Ilıcalı ise konu hakkında Survivor’dan yanıt vermiş ve “Benim kanalımda yer alan kişi kalkmış bana hakaret ediyor. Dışardaki insanların ne dediğine bakarsan ben çok kötü biriyim” sözlerini dile getirmişti. Acun Ilıcalı’nın bu sözlerinden sonra apar topar programdan ayrılan Erkan Petekkaya için ise birçok kişi “Acun Ilıcalı resmen ‘Ekmek yedirmem’ dedi” yorumlarını yapmıştı. Erkan Petekkaya’dan ise kısa bir süre önce şok hamle geldi.

Acun Ilıcalı’nın kanalında yer alan Kırmızı Oda dizisine rakip olacağı açıklanan Erkan Petekkaya milyonları şok içerisinde bıraktı. Müge Anlı ile Tatlı Sert programından esinlenerek hayata geçirilen dizinin Suçlu isminde olacağı ise resmen açıklanmıştı. Dizinin kadrosu ise yavaş yavaş belli olmaya başladı. 

kapak_101548

Sevilerek takip edilen Müge Anlı ile Tatlı Sert gibi bir programdan çıkan cinayetleri çözecek olan Erkan Petekkaya, Ömer isminde bir cinayet büro amirine hayat verecek. Nehir Erdoğan ise Elif isminde bir karaktere hayat vererek; aynı Müge Anlı gibi “Sessiz Çığlık” isimli bir programda sunuculuk yapacak. Elif’in eşi ise Serkan Altunorak’ın hayat vereceği Erdem isminde birisi olacak. Suç ve gerilim dizisi olacak Suçlu’nun yavaş yavaş kadrosu ise açıklanmaya devam ediyor.

Suçlu dizisinin Müge Anlı ile Tatlı Sert dizisine benzemesinden dolayı çok izleneceği ise düşülmeye başlandı. Ana kadrodaki isimler ise şimdiden çok sevildi. Erkan Petekkaya'nın komiser rolünde olması ise sevenlerini heyecanlandırdı. Sizler Suçlu dizisi hakkında neler düşünüyorsunuz? Kırmızı Oda dizisine rakip olabilecek midir? Yorumlarınızı ve düşüncelerinizi bizlerle paylaşmayı unutmayınız!