Kerem Bürsin’den Flaş Hande Erçel İtirafı! Her Şeyi Açıkladı, Evlilik Yolu Görüldü! “Sen Bu Adama Ne Yaptın Hande?”

Son zamanların en çok konuşulan isimlerinden biri olan Kerem Bürsin’den flaş bir Hande Erçel açıklaması geldi!

Yaşam 27.09.2021 - 11:53 27.09.2021 - 11:58

FOX TV ekranlarında yayınlanan Sen Çal Kapımı dizisinde hayat verdiği Serkan karakteriyle milyonlara kendisini yeniden tanıtan yakışıklı oyuncu Kerem Bürsin çok özel açıklamalarda bulundu. Milyonların yakından ilgilendiği bir ilişkiye sahip olan Kerem Bürsin, Hande Erçel hakkında ise ilk kez konuştu. Bunun üzerine birçok kişi Hande Erçel’e gönderme yaparak; “Sen bu adama ne yaptın Hande” yorumlarında bulundular. 

Yapmış olduğu açıklamada utanması ve kızarması ise Hande Erçel’e çok aşık olduğunu resmen gösterdi. Evlilik yolunda adım adım ilerleyen ikiliden gelen bu açıklama hayranlarının heyecanlanmasına neden oldu. İlişkilerinin nasıl başladığını dile getiren Kerem Bürsin, tüm dengelerin değilmesine neden oldu. Peki, Kerem Bürsin Hande Erçel ve ilişkileri hakkında neler dedi? 

sen-cal-kapimi-5-bolum-NkPC

Geçtiğimiz günlerde şık bir takım giyerek; İtalya’nın en çok izlenen programı olan Verissimo’ya katılan Kerem Bürsin, tüm dikkatleri üzerine çekmişti. Çok özel açıklamalarda bulunan Kerem Bürsin’e, sunucu Hande Erçel hakkında soru sorunca Kerem Bürsin’in utandığı ise gözlerden kaçmadı. Sunucu, Kerem Bürsin’e “Hande Erçel ile ilk kıvılcım ne zaman başladı?” sorusunu yöneltince Kerem Bürsin ise her şeyi açıkladı. İşte merak edilen tüm detaylar…

Kerem Bürsin Hande Erçel’le aşkları hakkında; “Çok iyi arkadaştık. Hem Hande hem de ben işimize başlarda profesyonel anlamda çok saygı duyduk. Her anlamda güzel bir insandı. Her gün settesin, bu yüzden onu arkadaş olarak görmek benim için zordu. Öncelikle çok iyi arkadaş olduk, bence en önemlisi bu ve daha sonra aramızdaki o kıvılcım patladı” sözlerini dile getirdi. Kendisinin Hande Erçel’den hoşlanmaya başladığını itiraf eden Kerem Bürsin, milyonları şok içerisinde bıraktı.

Kerem Bürsin’in bu açıklaması gündeme bomba gibi düşerken; Hande Erçel’in ise konu hakkında neler diyeceği merak konusu oldu. Geçtiğimiz aylarda Hande Erçel, Kerem Bürsin hakkında; “O benim şansım. İkimizde birbirimizin şansıyız” sözlerini dile getirmişti. Kerem Bürsin ise bu sözleri doğrulamış ve Hande Erçel’inde kendisi için bir şans olduğunu dile getirmişti. Sizler Hande Erçel ve Kerem Bürsin hakkında neler düşünüyorsunuz? Yorumlarınızı ve düşüncelerinizi bizlerle paylaşmayı unutmayınız!