Kazara Aşk Dizisi Nazlı Çiçek’in Asıl Adı Nedir? Selin Işık Kimdir, Kaç Yaşındadır? Selin Işık Nasıl Ünlü Oldu?

Kazara Aşk dizisinin Nazlı Çiçek’ine hayat veren Selin Işık ise, geçmişte oynadığı yapımlar ile herkesi şoke etmeyi başarıyor! Sizde Nazlı Çiçek ile ilgili detayları merak ediyorsanız işte detaylar..

Magazin 29.09.2021 - 12:44 29.09.2021 - 12:47

Ekranların fenomen yapımlarından biri olan Kazara Aşk dizisi, bu akşam itibariyle hikayesini noktalamayı ve seyircisine veda etmeye hazırlanıyor. Star TV ekranlarının en keyifli dizilerinden biri olan Kazara Aşk, pek çok genç ve yetenekli ismi de sektöre kazandırmış bulunuyor. O isimlerden biri olan ve Kazara Aşk dizisinin Nazlı Çiçek’ine hayat veren Selin Işık ise, geçmişte oynadığı yapımlar ile herkesi şoke etmeyi başarıyor! Peki, Kazara Aşk dizisi Nazlı Çiçek’in Asıl Adı Nedir? Selin Işık kimdir, kaç yaşındadır? Selin Işık nasıl ünlü oldu? İşte, detaylar…

Star TV ekranlarının yaz boyunca seyircisine keyif bir perşembe akşamı yaşatmak için ekranlara getirdiği Kazara Aşk dizisi, Sude Zülal Güler ve Ümit Kantarcılar’ın başrollerinde seyircisinin karşısına çıktı. Kadrosunda pek çok ünlü ismi bir araya getiren Kazara Aşk, usta oyuncular ve genç yetenekleri bir araya getirmeyi başardı. O isimlerden biri olan ve Kazara Aşk dizisinin Nazlı karakterine hayat veren Selin Işık hem oyunculuk performansı hem de güzelliği ile televizyon izleyicisini adeta mest etti. Şimdilerde ekranlara veda etmeye hazırlanan Selin Işık, ardında kariyeri ve özel yaşamı ile ilgili pek çok soru bıraktı!

Genç yeteneklerden biri olan Selin Işık, 1998 yılında İzmir'de dünyaya geldi. Şimdilerde sadece 23 yaşında olan Selin Işık, Radyo Televizyon Bölümü’nden mezun oldu. Mezuniyetine paralel olarak medya sektöründe çalışmaya başlayan güzel oyuncu Selin Işık, oyunculuğa 2014 yılında başladı. Show TV ekranlarının Çılgın Dershane Üniversitede adlı dizisi ile ekranlara gelmeye başlayan Selin Işık, ilk rolü ile ekranlara ısınmayı başardı. Ardından Esareti Sensin dizisinde İpek karakterine hayat veren Selin Işık, bu projesinden sonra Tolgahan Sayışman, Hande Erçel, Hüseyin Avni Danyal gibi tanınan isimler ile birlikte rol almaya başladığı Siyah İnci dizisinin İpek karakterine hayat vermeye başladı. Ancak Selin Işık’ın kariyerinin dönüm noktası herkesin tanıdığı bir dizi ile oldu!

selin ışık 2

2018 yılında YouTube platformundan yayınlanan Tam Kafadan adlı internet dizisinde Gizem karakterini canlandıran Selin Işık, asıl çıkışını 2018-2020 sezonunda rol aldığı Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin Özlem Çakırbeyli karakteri ile yakaladı. 169 santimetre boy uzunluğuna sahip olan Selin Işık, bu yaz itibariyle Kazara Aşk dizisinin Nazlı karakterine hayat vermeye başladı.