ATV ekranlarının fenomen yapımlarından biri olan Kardeşlerim dizisi, seyircisini üzecek bir haber daha verdi. Şu sıralar oyuncu ayrılıkları ile anılan ve adeta bir yaprak dökümü yaşayan Kardeşlerim dizisinden Kadir’i canlandıran Halit Özgür Sarı’nın ardından iki ünlü oyuncunun daha diziye veda edeceği iddia edildi. Bu haberler ile yıkılan Kardeşlerim dizisi seyircisi, sosyal medyayı adeta birbirine kattı! Peki, Kardeşlerim dizisinden ayrılacak olan oyuncular kimler? İşte, detaylar…

İkinci sezonu ile ATV ekranlarına gelmeye başlayan Kardeşlerim dizisi, yeni bölümü ile seyircisinin karşısına çıkmaya devam ederken, dizinin yeni bölüm fragmanında Kadir karakterinin diziden ayrıldığı netleşti. Akif’e hesap sormak için harekete geçtikten sonra geçirdiği bir kaza ile hayatını kaybeden Kadir’i canlandıran Halit Özgür Sarı’nın Kardeşlerim dizisi ile yollarını ayırması, dizinin seyircisini inanılmaz bir şekilde şoke etti. Bu haber üzerine tepkilerini sosyal medyadan dile getiren Kardeşlerim dizisi seyircisi, önümüzdeki günlerde diziden iki ismin daha ayrılacağını öğrenmesi ile birlikte adeta öfkeden deliye döndü!

Kadir’i canlanadıran Halit Özgür Sarı’nın ayrılışının ardından Kardeşlerim dizisinden ayrılacak olan ikinci isim de belli oldu. Kardeşlerim dizisinde Kadir’in sevgilisi Melisa’yı canlandıran Damlasu İkizoğlu’nun diziden önümüzdeki günlerde çıkacağı iddia edildi. Bu iddialar karşısında bir hayli üzülen Kardeşlerim dizisi seyircisi, iddialara inanmak istemedi. Ancak, ünlü oyuncu Damlasu İkizoğlu, yaptığı sosyal medya paylaşımları ile Kardeşlerim dizisinden ayrılacağını doğruladı. Kardeşlerim dizisi, henüz bu iki ayrılığı atlatamamışken; diziden bir ayrılık haberi daha geldi!

İlk başrol oyuncusuna geçtiğimiz hafta yayınlanan bölümü ile veda eden Kardeşlerim dizisinin bir başrol oyuncusuna daha veda edeceği iddia edildi. Kardeşlerim dizisinden Damlasu İkizoğlu’nun da ayrılacağı bilgisine henüz alışamamışken; yeni iddia ile bir kez daha sarsıldı. Kulis bilgilerine göre; Kardeşlerim dizisinden önümüzdeki günlerde dizide Akif’i oynayan Celil Nalçakan’ın da diziden ayrılacağı iddia edildi. Melisa’ya hayat veren Damlasu İkizoğlu, Kardeşlerim dizisinden çıkacağını doğrulurken; Celil Nalçakan’dan henüz resmi bir açıklama gelmedi. Bu iddialar üzerine deliye dönen Kardeşlerim dizisi seyircisi, sosyal medya hesaplarından tepkilerini dile getirmeye başladı.