Kardeşlerim Dizisi Ömer Kimdir? Yiğit Koçak Aslında Kimdir, Kaç Yaşındadır? Yiğit Koçak Nasıl Ünlü Oldu?

ATV ekranlarının fenomen yapımlarından biri olan Kardeşlerim dizisi, yeni sezonu ile seyircisinin karşısına çıkmaya başladı. İşte size Ömer karakteri ile ilgili detaylar...

Magazin 18.10.2021 - 20:31 18.10.2021 - 20:31

Yeni sezonuna iddialı bir giriş yapan Kardeşlerim dizisi, dram dolu hikayesini anlatmaya kaldığı yerden devam etmeye başladı. Dört kardeşin anne ile babasını arka arkaya kaybetmesi ile başlayan bir hikayeyi konu alan Kardeşlerim dizisi, genç yetenekleri ekranlara çıkarması ile de bir hayli sevildi. O isimlerden biri olan ve kardeşlerin ikincisi Ömer hayat veren ünlü oyuncu ise, Kardeşlerim dizisinin seyircisinin gönlünü fethetmeyi başardı! Peki, Kardeşlerim dizisi Ömer kimdir? Yiğit Koçak aslında kimdir, kaç yaşındadır? Yiğit Koçak nasıl ünlü oldu? İşte, detaylar…

ATV ekranlarından yayınlanan ve bir tür gençlik dizisi olan Kardeşlerim, usta ve genç oyuncuları bir araya getirerek televizyon izleyicisinin onayını aldı. İkinci sezonu ile ekranlara gelmeye başlayan Kardeşlerim dizisinin en çok sevilen karakterlerinden biri ise, kardeşlerin ikincisi Ömer oldu. Kardeşlerim dizisi Ömer ise, genç oyuncu Yiğit Koçak tarafından canlandırmaya başlandı. Bir sosyal medya platformu olan Vine isimli internet sitesinde fenomen olan Yiğit Koçak, 1995 yılında Samsun’da dünyaya geldi. Medya sektörüne iddialı bir giriş yapan Yiğit Koçak, herkesi şaşırtacak o dizilerde oynadı!

Medya sektörüne fenomenliğinin ardından giriş yapan Yiğit Koçak, büyük şirketlerin reklamlarında oynayarak sektörde tanınır hale geldi. Tam adı ile Bilal Yiğit Koçak olan genç oyuncu, eğitimini ise Samsun Anadolu Lisesi’nin ardından kazandığı Bahçeşehir Üniversitesi Ekonomik Finans Bölümü’nde tamamladı. Oyunculuk için de çeşitli eğitimler alan Yiğit Koçak, Akademi 35,5’tan oyunculuk dersleri aldı. 188 santimetre boyunda ve 76 kilo ağırlığında olan Yiğit Koçak, o reklamlar ile adından sık sık söz ettirmeye başladı!

Ekran macerasına önce D-Smart reklamı ile başlayan Yiğit Koçak, bu reklamın ardından tanınırlığını artırdı. Buradaki başarısının sonucu olarak KFC şirketi ile anlaşan Yiğit Koçak, bir dönem de bu markanın yüzü haline geldi. Reklamların hemen ardından dizi oyunculuğu yapmaya başlayan Yiğit Koçak, seyircisinin karşısına ilk kez 2017 yılında çıktı. Seni Kimler Aldı isimli dizinin Mehmet Çelik karakteri olarak seyircisi ile buluşan Yiğit Koçak, bu diziden sonra Kimse Bilmez isimli dizide Sinan Eğilmez karakterini canlandırdı. 2020 yılında Gel Dese Aşk isimli dizi ile anlaşan Yiğit Koçak, bu dizide ise, Onur Pusat isimli bir karakteri oynadı. Geçtiğimiz sezon Kardeşlerim dizisi ile anlaşan Yiğit Koçak, dizinin Ömer Eren karakterini canlandırmaya başladı.