Kanunsuz Topraklar Gülfem Gerçekte Kimdir? Esra Bilgiç Kaç Yaşında, Nereli? Esra Bilgiç Ne Kadar Kazanıyor?

Kanunsuz Topraklar dizisinin güzel oyuncusu Esra Bilgiç performansı ile göz dolduruyor. İşte size Esra Bilgiç ile ilgili çok önemli detaylar...

Magazin 30.09.2021 - 16:15 30.09.2021 - 16:19

FOX TV ekranlarının yeni dizisi Kanunsuz Topraklar, başrollerinden birini ekranların güzel oyuncularından birisine emanet etti. Gülfem karakteri ile seyircisinin karşısına dün itibariyle çıkmaya başlayan Kanunsuz Topraklar dizisinin güzel oyuncusu, ilk bölümü ile takipçilerinden geçer not aldı. Kanunsuz Topraklar dizisinin güzel oyuncusunu görenler ise, şaşkınlığını gizleyemedi. Peki, Kanunsuz Topraklar Gülfem gerçekte kimdir? Esra Bilgiç kaç yaşında, nereli? Esra Bilgiç ne kadar kazanıyor? İşte, detaylar…

Ekrana iddialı bir giriş yapan Kanunsuz Topraklar dizisi baş karakterlerinden biri olan Gülfem’i ekranların güzel ve tecrübeli bir ismine emanet etti. Gülfem için Esra Bilgiç ile anlaşan Kanunsuz Topraklar, seyircisinin karşısına başaralı bir kadro ile çıktı. Buradaki Gülfem rolü ile bir hayli beğenilen Esra Bilgiç ise, Kanunsuz Topraklar dizisindeki performansı ile seyircisinin yeniden markajına girdi. Şimdiye dek pek çok ünlü yapımda rol alan Esra Bilgiç, asıl çıkışını ise iddialı bir dizi ile yaptı!

Mankenlik ve oyunculuk yapmaya devam eden Esra Bilgiç 14 Ekim 1992 tarihinde Ankara’da dünyaya geldi. Ekranlara iddialı bir giriş yapan Esra Bilgiç 2014 yılından 2018 yılında kadar Diriliş Ertuğrul dizisinde rol aldı. Bu dizide Halime Hatun karakterine hayat veren Esra Bilgiç; Engin Altan Düzyatan ve Hülya Darcan gibi usta isimler ile çalıştı. TRT1 ekranlarının iddialı dizilerinden biri olan Diriliş Ertuğrul ile ödülde alan Esra Bilgiç, bu rolü ile Sosyal Farkındalık Ödülleri: En İyi Kadın Dizi Oyuncusu ve Anadolu Medya Ödülleri: Yılın Dizi Oyuncusu ödüllerini kazandı. Ardından 2018 yılında Bir Umut Yeter isimli dizinin Derya’sı olarak seyirci karşısına çıkan Esra Bilgiç, 2020-2021 sezonunda rol aldığı Ramo dizisinin Sibel Yıldırım’ı ile hayran kitlesini ikiye katladı. Öte yandan Esra Bilgiç’in evlendiği o ismi görenler ise, gözlerine inanamadı!

Beyazperde de performans sergileyen Esra Bilgiç, 2020 yılında sinemaseverler ile buluşan Adanış Kutsal Kavga isimli filmde rol aldı. Kariyerinde kısa sürede elde ettiği başarı aşk hayatında elde edemeyen Esra Bilgiç, 2014 yılından beri beraber olduğu Türk futbolcu Gökhan Töre ile 21 Ekim 2017 tarihinde dünya evine girdi. 2 yıl süren evliliğin ardından boşanmayı seçen çift, anlaşmalı olarak tek celsede yollarını ayırdı.