Kanunsuz Topraklar Davut Gerçekte Kimdir? Uğur Güneş Kaç Yaşında, Nereli? Uğur Güneş Ne Kadar Kazanıyor?

Ekranlarının yakışıklı isimlerinden birine baş karakteri olan Davut’u emanet eden Kanunsuz Topraklar dizisi ile ilgili detaylar ve Uğur Güneş ile ilgili çok özel detaylar haberimizde...

Magazin 30.09.2021 - 15:57 30.09.2021 - 16:04

FOX TV ekranlarının yeni ve iddialı dizisi Kanunsuz Topraklar, seyircisi ile buluşmaya başladı. Yeni sezonda ekranlarda fırtınalar estirmesi beklenen Kanunsuz Topraklar dizisi, ele aldığı dönem hikayesi ile de bir hayli beğenildi. Ekranlarının yakışıklı isimlerinden birine baş karakteri olan Davut’u emanet eden Kanunsuz Topraklar dizisi, usta oyuncu kadrosuyla da geçer not aldı. Peki, Kanunsuz Topraklar Davut gerçekte kimdir? Uğur Güneş kaç yaşında, nereli? Uğur Güneş ne kadar kazanıyor? İşte, detaylar…

Gold Film imzası ile FOX TV ekranlarına gelmeye başlayan Kanunsuz Topraklar dizisi, ilk bölümü ile seyircisinden geçer not almayı başardı. Başrollerini Uğur Güneş ve Esra Bilgiç’e emanet eden Kanunsuz Topraklar dizisi, Davut karakteri için oyuncu Güneş’i seçti. Yakışıklılığı ve oyuncu performansı ile bir hayli sevilen Uğur Güneş, dizi severlerin şimdiden yakın markajına girdi. Öte yandan 10 Kasım 1987 tarihinde Ankara’da doğan Uğur Güneş, eğitimini de Ankara Üniversitesi'nde tamamladı. Ardından oyunculuk sektörüne atılan Uğur Güneş’in oynadığı dizileri görenler ise, şaşkınlığını gizleyemedi!

Oyunculuk sektörüne 2011 yılında Yeniden Başla isimli televizyon dizisiyle gelmeye başlayan Uğur Güneş, bu dizide Eray karakterine hayat verdi. Ardından 2014 yılında Urfalıyım Ezelden isimli dizide rol alan Uğur Güneş, bu dizi de ise, Çetin karakterini canlandırdı. Asıl çıkışını TRT1 ekranlarının fenomen yapımı olan Diriliş Ertuğrul dizisi ile yakalayan Uğur Güneş, bu dizide canlandırdığı Tuğtekin karakteri ile bir hayli beğenildi. Seddülbahir 32 Saat ve İsimsizler isimli dizilerde de rol alan Uğur Güneş, kariyerinin ikinci dönüm noktasını ise, herkesin izlediği o dizi ile yaşadı!

Oyunculuk kariyerine 2018-2021 sezonu arası Bir Zamanlar Çukurova dizisinin Yılmaz Akkaya karakterine hayat veren Uğur Güneş, bu rolü ile bir hayli beğenildi. Yakışıklılığı ve oyunculuk performansı ile seyirciden tam not olan Uğur Güneş, beyazperde ile de iki ayrı filmle buluştu. 2013 yılında Şeytan-ı Racim filmi ile sinema kariyerine başlayan Uğur Güneş, tüm dünyada büyük bir ilgiyle izlenen 2019 yapımı Cep Herkülü: Naim Süleymanoğlu isimli filmde Cemal Tunalı karakterini canlandırdı. Ekranların yakışıklı ismi Uğur Güneş, şimdilerde ise Kanunsuz Topraklar dizisinin Davud  karakteri ile ekranlara gelmeye başladı.