Kalp Yarası Hande Aslında Kimdir? Merve Çağıran Hakkında Şok Gerçek! Merve Çağıran Kimdir, Nerelidir, Kaç Yaşındadır?

Kalp Yarası dizisi, entrikacı başı Hande karakteri ile de bir hayli beğeniliyor. Sizde Merve Çağıran ile ilgili detayları merak ediyorsanız işte ayrıntılar...

Magazin 30.09.2021 - 15:31 30.09.2021 - 15:34

Yeni sezonun iddialı yapımları arasına girmeyi başaran Kalp Yarası, yeni bölümlerini merakla bekletiyor. Dram dolu hikayesi, entrikalı olay örgüsü ve usta oyuncu kadrosu ile dizi severleri kendisine hayran bırakan Kalp Yarası dizisi, entrikacı başı Hande karakteri ile de bir hayli beğeniliyor. Hande karakterine hayat veren güzel oyuncunun kariyer basamaklarını nasıl tırmandığını gören hayranları ise, şaşkınlığını gizleyemiyor. Peki, Kalp Yarası Hande aslında kimdir? Merve Çağıran kimdir, nerelidir, kaç yaşındadır? İşte, detaylar…

Türkiye’nin güçlü isimlerinden biri olan Tomris Giritoğlu’nun hikayelerinden ATV ekranlarına uyarlanan Kalp Yarası dizisinin entrikalı karakteri Hande, dizinin seyircisi tarafından bir hayli beğenildi. Güzel oyuncu Merve Çağıran tarafından canlandırılan Hande karakteri, Kalp Yarası dizisinin iki ailesini birbirine düşürmeyi de başardı. Öte yandan Hande’ye hayat veren Merve Çağıran, 10 Kasım 1992 tarihinde Balıkesir’de dünyaya geldi. Oyunculuk performansı kadar güzelliği ile de adından sıkça söz ettiren Merve Çağıran, hayalindeki oyunculuk için eğitim almayı ihmal etmedi. Eğitimini Akademi 35Buçuk Sanat Evi'nde tamamlayan Merve Çağıran, herkesin merakla takip ettiği bir dizi ile asıl çıkışını yakaladı!  

Oyunculuk kariyerine 2010 yılında yayınlanan Tek Türkiye isimli dizinin Sevda karakteri olarak başlayan Merve Çağıran, bu dizinin hemen ardından Farklı Desenler isimli dizide rol aldı. Dönemin popüler dizileri olan Ekip 1 – Nizama Adanmış Ruhlar ve Şefkat Tepe isimli dizilerde de rol alan Merve Çağıran, 2013 – 2014 sezonunda Ötesiz İnsanlar isimli dizide Hazal karakterine selam verdi. 2014 yılında Hıyanet Sarmalı isimli dizi ile kariyerine devam eden Merve Çağıran, aynı yıl Kaçak Gelinler isimli dizinin Güneş karakterine hayat verdi. Devam eden yıllarda Küçük Gelin isimli dizinin Havin karakterine hayat veren Merve Çağıran, asıl çıkışını çok beğenilen bir dizi ile yaptı!

merve çağıran-1

Kariyerinin dönüm noktalarından birini 2015 yılında Tatlı Küçük Yalancılar isimli dizinin Janset karakteri ile yaşayan Merve Çağıran, 2016 – 2017 sezonunda ise, Aşk Laftan Anlamaz isimli dizide rol aldı. Devam eden yıllarda Kalp Atışı, Fi, Çarpışma, Çocuk gibi dizilerde rol alan Merve Çağıran, 2016 senesinde İkimizin Yerine isimli sinema filminde de Sevil karakterine hayat verdi. Şimdilerde Kalp Yarası dizisi ile hayranlarının karşısına çıkmaya başlayan Merve Çağıran, bu rolü ile de bir hayli beğenildi.