İkimizin Sırrı Dizisindeki Neva Kimdir? Leyla Feray Kimdir, Kaç Yaşındadır? Leyla Feray Nasıl Ünlü Oldu?

İkimizin Sırrı dizisinin baş karakterleri de bir hayli dikkat çekiyor. O karakterlerden birisi olan Neva ise, ekranların güzel bir oyuncusu tarafından canlandırılıyor. İşte detaylar...

Magazin 18.10.2021 - 20:32 18.10.2021 - 20:32

ATV ekranlarının yeni fenomeni olan İkimizin Sırrı, ilginç hikayesini seyircisi ile buluşturmaya devam ediyor. Gizemli konusu ve çok konuşulan oyunculuk performansları ile şu sıralar dillerden düşmeyen İkimizin Sırrı dizisinin baş karakterleri de bir hayli dikkat çekiyor. O karakterlerden birisi olan Neva ise, ekranların güzel bir oyuncusu tarafından canlandırılıyor. Peki, İkimizin Sırrı Dizisindeki Neva kimdir? Leyla Feray kimdir, kaç yaşındadır? Leyla Feray nasıl ünlü oldu? İşte, detaylar…

ÜS Yapım imzası ile 8 Ağustos 2021 tarihinden bu yana ekranlardaki yerini almaya devam eden İkimizin Sırrı dizisi, bir Güney Kore dizisinden senaryoya uyarlanıyor. İlk bölümünden bu yana seyircisini ekran başına kilitlemeyi başaran İkimizin Sırrı dizisi, yönetmenlikte Cem Akyoldaş, senaryoda ise, Özen Yula imzası taşıyor. Kocası öldükten sonra kızı Hayal ile birlikte üzerine kalan borçlara rağmen ayakta kalmaya çalışan bir kadının hikayesini konu alan İkimizin Sırrı dizisinin başrollerini Leyla Feray ve Aras Aydın canlandırılıyor. Neva ile Alp arasında anlaşmadan doğan bir aşkı konu alan İkimizin Sırrı dizisinin en çok konuşulan karakteri ise, şu sıralar Neva oluyor!

İkimizin Sırrı dizisinin sevilen karakteri Neva ünlü oyuncu Leyla Feray tarafından canlandırılmaya başlandı. 8 Mayıs 1993 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen Leyla Feray, Koç Üniversitesi Medya ve Görsel Sanatlar Bölümünden mezun oldu. Şimdilerde dizi ve sinema oyuncusu olarak çalışmaya başlayan Leyla Feray, ilk profesyonel oyunculuk deneyimini 2013 yılında yaşadı. ATV ekranlarından yayınlanan “Ben Onu Çok Sevdim” isimli dizi ile ekranlara ilk adımını atan Leyla Feray, bu dizinin ardından Paşa Gönlüm ve Üç Arkadaş isimli dizilerde kısa kısa roller aldı. Ekranların güzel ismi Leyla Feray’ın çıkışı ise, herkesin büyük bir ilgiyle takip ettiği o yapım ile oldu!

leyla feray (1)

İlk çıkışını 2016-2017 sezonunda Muhteşem Yüzyıl Kösem isimli dizinin Ayşe Sultan karakteri ile yaşayan Leyla Feray, bu dizinin ardından ekranlardaki yerini sağlamlaştırmaya başladı. 2020-2021 sezonu boyunca Uyanış: Büyük Selçuklu dizisinin Gevher Hatun karakterine hayat veren Leyla Feray, bu sıralarda Netflix’ten yayınlanan Rise of Empires: Ottoman isimli internet dizisinde de rol aldı. Kardeşim Benim 2 isimli film ve Aries isimli kısa filmde de rol alan Leyla Feray, 2021 sezonu için İkimizin Sırrı dizisi ile el sıkıştı.